Ivančica

Medvednica, Samoborsko gorje i Žumberačko gorje, Hrvatsko zagorje, Moslavačka gora, Bilogora... – zagrebačka okolica na sto načina.

Ivančica

PostPostao/la Borislav » 30. 07. 2011., 15:08

HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO
"IVANČICA" IVANEC Ivanec, 19.7.2011.

28. AKCIJA "KRETANJE - ZDRAVLJE"
NA IVANČICI U NEDJELJU 31. SRPNJA 2011.

Hrvatsko planinarsko društvo "Ivančica" Ivanec priređuje u nedjelju 31. srpnja 2011.
godine već tradicionalnu akciju "Kretanje – zdravlje" u suradnji sa Društvom za sportsku rekreaciju Ivanec i Društvom „Maska“ Ivanec.

1. Planinarsko-turistički pohod za sve uzraste
6.00 - 8.30 sati Na prvoj kontrolnoj točki u središtu Ivanca prijavljivanje sudionika pohoda i
podizanje iskaznica s utisnutim prvim žigom.
6.30 - 9.00 sati otvorena je druga kontrolna točka u Prigorcu.
6.45 - 9.15 sati radi treća KT - Žgano vino.
7.00 - 9.30 sati radi četvrta KT - izvor Mrzljak.
7.30 - 10.00 sati radi peta KT - Černe mlake.
8.00 - 10.30 sati otvorena je šesta KT na vrhu Ivančice.
Planinari i ostali koji na Ivančicu dođu nekim drugim putem, također će dobiti iskaznicu sa žigovima i bit će evidentirani kao učesnici, samo se trebaju javiti na šestu kontrolnu točku.

2. Športsko-rekreativni program na vrhu Ivančice
Po dolasku na Ivančicu sudionici pohoda i ostali planinari i izletnici mogu se do 10.55 sati prijaviti Sudačkom odboru za ekipna i pojedinačna športska natjecanja u slijedećim disciplinama:
1. Kuglanje na visećoj kuglani.
2. Skok u dalj s mjesta.
3. Pikado.
4. Potezanje užetom.

Natjecanja počinju u 11 sati.

O pravilnoj provedbi natjecanja brinut će Sudački odbor. Eventualne primjedbe mogu se dati Sudačkom odboru u roku od 30 minuta po završenom natjecanju. Konačnu odluku donosi Organizacijski odbor.

Nakon športsko-rekreativnog programa planinarska veselica uz muziku i dobru ponudu jela i pića u planinarskom domu.

Dobro došli na Ivančicu u nedjelju 31. srpnja 2011.

Organizacijski odbor:
Predsjednik
Borislav Kušen, v.r.
Borislav

Re: Ivančica

PostPostao/la StefAN » 12. 08. 2011., 07:38

NIsi napisao kak je bilo, ja sam krenuo ali nisam uspio dalje od Podevčeva - nisam imao prijevoz. Uspeo se na Čevo i upoznao zanimljive ljude - domaće neplaninare. Na Malom Čevu sam našao žig ZPP-a od Ćeva u privatnoj drvenoj kući.
StefAN

Re: Ivančica

PostPostao/la RajkaRajka » 07. 08. 2012., 14:21

Nisam nikada bio na Ivancici, ali slusao sam dosta lepi prica o njoj....kazu da je predivna!
RajkaRajka

Natrag na Planine sjeverozapadne Hrvatske

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.