ISPO (istraživačko slav. planinarstvo + ISPO-vci)

Slavonska brda: Psunj, Papuk, Krndija, Požeška gora, Dilj gora.

Re: ISPO (istraživačko slav. planinarstvo + ISPO-vci)

PostPostao/la klikunaš » 18. 01. 2013., 00:00

malo ti je ovo sa ekspedicion pretenciozno osim ako nije LOL.
naravno da ćemo uskoro opet ISPO-vskim putovima.
mora vama svima koji niste još bili na Šumećem brdu naš Cigo to i pokazati da znate gdje će te brati ... ...
( a Ivoni + ostali ćemo pripremiti ISPO " nađi Tarika ! u Bagdadu " )
malo strpljenja.
klikunaš

PostPostao/la zoran » 19. 01. 2013., 10:43

Nakon što sam se udobno smjestio gledam zimske fotografije s posljednje hodnje-odavdje izgledaju nestvarno. Uz nešto više pauza nego smo navikli,ipak,bilo je super i na posljednjoj "Stojanovoj" hodnji.
Hvala Miri na pozdravima i zdušnoj potrazi za minoltom! Pretpostavljeno je da opet hodamo,a u međuvremenu i ona možda izroni odnekud... :)
Vidimo se opet iako to neće biti baš na sljedećem ispo-u. ;)

p.s. Reunion je otok krcat vrhovima. Koga zanima,javit ću se u topicu "Planine Europe i svijeta" i planinarenje popratit fotografijama. Post pod nazivom "piton de la fournaise" je već tamo.
Pozdrav!
zoran

PostPostao/la klikunaš » 25. 01. 2013., 20:22

Ivona ima za nedjelju neku tajanstvenu Šapico - ISPO turu. Zovite ju.
klikunaš

PostPostao/la Bestija » 29. 01. 2013., 10:15

ISPovci zašto se ne prebacite na drugi planinarski forum ( http://www.planinarenje.net/forum )? Ovdje ste ostali sam pa zašto da se razdvajaju teme kad bi bilo bolje da su svi na jednom mjestu?
Bestija

PostPostao/la klikunaš » 29. 01. 2013., 20:51

pozdrav Bestija, imaš pravo da smo se disperzirali. ali tu nema ništa neobično ni loše. ovaj forum je "pravni sljednik" prvotnog foruma gdje smo davno pisali početne postove pa nam je nekako na srcu. da znamo , ukinut je na neuobičajen način . netko kaže da zna krivce, netko upire čak i u krive osobe. o tome smo već raspravljali, a i možemo dodatno u privatnoj prepisci.
mi smo ovdje ali to ne znači da neki ISPO-vci već nisu pisali na forumu koji predlažeš. i budemo se linkali međusobno.
beštija, ne moraju svi biti u jednom čoporu (naravno figurativno rečeno)
ne stoji ni konstatacija nekih forumaša sa planinarenja net da smo mi vezani samo za Papuk i Psunj i da je bolje da ostanemo ovdje gdje i jesmo.
mi smo ISPO-vci dosta penjali po evropskim, azijskim i afričkim planinama u vremenima kada se plačala carina na YU-Austija granici za karabiner, cepin , uže, ... ( pogledaj naše linkove sa Elbrusa, M. Blanca ... pa češ vidjeti oskudnu opremu i obleku ).
mi jesmo slavonska lokalna skupina, ali svašta radimo što doprinosi našem planinarstvu (evo mlinka vodi na Eiger uskoro)baš kao i prijatelji sa planinarenja net.
izlizana ali aktualna uvijek "neka cvijeta tisuću cvjetova"
dobro mi stojte.
klikunaš

PostPostao/la photonFUEL » 30. 01. 2013., 14:13

Topografska s Arkoda u jednom .jpg fajlu. Pokriva značajan dio Papuka. Korisno za pregledavanje s mobitela. https://dl.dropbox.com/u/1395829/Arkod%20topo.jpg
photonFUEL

PostPostao/la klikunaš » 12. 02. 2013., 22:59

najavljujem za nedjelju 17. 02.
ISPO Valentinovo 2013.
polazak sa aerodroma Staro Zvečevo u 09:00 sati
povesti osobe iz bračne, vanbračne zajednice. povesti i osobe koje se ne mogu staviti pod tu formulaciju ali su blizu srca. rečeno po slavonski; švalerku ili švalera.
poklon nemoj zaboraviti kao ni krplje i štapove.
klikunaš

PostPostao/la klikunaš » 17. 02. 2013., 22:26

sedam veličanstvenih.
oko 11 km u četiri sata. črna hiža je na mjestu. točak sav pod injem. kopali rupu od 60 cm u snijegu da naložimo vatru
cigine fotke uskoro i mishin link
recesijsko Valentinovo. cure dobile bombonjeru, a dečki pivo ( da, u Casablanci).
klikunaš

PostPostao/la klikunaš » 18. 02. 2013., 21:41

klikunaš je napisao/la:sedam veličanstvenih.
oko 11 km u četiri sata. črna hiža je na mjestu. točak sav pod injem. kopali rupu od 60 cm u snijegu da naložimo vatru
cigine fotke uskoro i mishin link
recesijsko Valentinovo. cure dobile bombonjeru, a dečki pivo ( da, u Casablanci).

dodano:
http://www.planinarimo.info/site/?p=1919
klikunaš

PostPostao/la mlinka » 10. 03. 2013., 20:59

Danas je ISPO ekipa u sastavu: Cigo, Davor, Johnny, Meli i ja, "lagano" napravila turu za 4,5 sata,dužine 13 km, zapadnim grebenom na vrh Papuka (953 m), i to: Lula - Bogdaška kosa - Kaluđerska kosa - vrh Papuka - mali Papuk - potok Velinca - Lula.
Malo kiše, puno smijeha, sve završilo pivom u Bobi..
Slike s mobitela:

https://plus.google.com/photos/10662999 ... 9265?hl=hr
mlinka

PrethodnaSljedeća

Natrag na Slavonske planine

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.