Izlet u Sloveniju i uspon na najviši vrh Julijskih Alpi

Najave i pozivi na izlete, izložbe i druga planinarska događanja, novosti iz rada planinarskih društava, o otvaranju planinarskih kuća i sl.

PostPostao/la Apocalypso » 12. 08. 2013., 09:51

slika

Oni koji znaju, kažu, da je najbolje sjesti i pričekati nekoliko dana da se emocije stišaju a euforija nestane, što sam i napravio ali takav pristup se ovog puta nije pokazao osobito učinkovitim. Baš naprotiv, i sada, gotovo tjedan dana nakon povratka u lijepu našu još uvijek sam posve gluh od tutnjave sjećanja, impresije su toliko jake da mi se prsti sapleću o riječi pri svakom pokušaju da sastavim iole suvisliju rečenicu.

U biti, što više radim na slikama i trudim se da ovih par dana provedenih na Triglavu pretočim u čitak i dopadljiv putopis to sam bliže zaključku da ne postoje riječi kojima bih opisao sve ono što smo prošli. Ovo je jednostavno bilo jedno od onih putovanja kojima ne možeš dati ni brojčanu ni opisnu ocjenu, treba ih doživjeti i proživjeti.

Apsolutno sve se poklopilo i sjelo na svoje mjesto počevši od vedre i vesele ekipe preko idealnih vremenskih uvjeta do dobro isplanirane rute i besprijekorne logistike, a da ne spominjem destinaciju, Slovenski nacionalni pon... .. .

Read more:
Apocalypso

Natrag na Planinarske obavijesti

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.