molim pomoć od iskusnih planinara

Slobodan prostor za neformalna čavrljanja, priče, šale, doskočice i ostale proizvode vašeg kreativnog rada, a da su vezani uz planine i planinarenje.

molim pomoć od iskusnih planinara

PostPostao/la emerikusx » 11. 09. 2011., 22:08

Prije svega želim Vas sve ljepo pozdraviti, ovdje na forumu sam novi i član sam HPD "sisak" pa me interesira sljedeće: ako mi netko može odgovoriti, kakav je planinarski put na Crnopac i Put malog princa, dali su markacije uredne i održavane te koja je polazna točka s obzirom da dolazim iz pravca Siska, i još nešto,dali je moguće sve proć u jednom danu ili se mora negdje prespavati ili vani ili u skloništu ako postoji. Molim nekog iskusnog koji je prošao taj dio Velebita da mi odgovori.Najljepše se zahvaljujem uz pl. pozdrav.
emerikusx

Re: molim pomoć od iskusnih planinara

PostPostao/la Boro » 12. 09. 2011., 21:10

Polazna točka je prijevoj Prezid na cesti Gračac-Obrovac, prespavati se može u planinarskom skloništu "Crnopac", markacije su uglavnom uredne, a dalje vidi na
http://www.planinarenje.net/forum/showt ... 49-Crnopac.
Pozdrav!
Boro

PostPostao/la emerikusx » 14. 09. 2011., 16:14

hvala Boro na pomoći, ovo ostali se nisu iskazali, mislim da pl.etika i ponašanje planinara nebi trebalo baš tako izgledati, la neka to je odraz njihove pl. kulture, _Hvala još jednom na odgovoru.
emerikusx

PostPostao/la kailash » 19. 09. 2011., 19:50

emerikusx je napisao/la:hvala Boro na pomoći, ovo ostali se nisu iskazali, mislim da pl.etika i ponašanje planinara nebi trebalo baš tako izgledati, la neka to je odraz njihove pl. kulture, _Hvala još jednom na odgovoru.

Boro ti je sve lijepo objasnio, planinarska etika nalaže da ako nekome iskusni planinar nešto lijepo objasni, nemaš se što u to više mješati.
kailash

PostPostao/la cica » 07. 04. 2014., 09:08

Može li mi netko reči da li je staza od smjera Kutereva na Korenski vrh dobro markirana? Nadam se da će netko ovo pročitati :roll:
cica

PostPostao/la gogo » 15. 04. 2014., 12:56

pozz!
Prije 7 dana sam obišao Crnopac i Mali princ,sve je pregledno i jednostavno za snaći se.Za obilazak je potrebno samo lijepo vrijeme!
gogo

Natrag na Forumaška čavrljanja i razbibriga

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.