Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

ABECEDNI POPIS

Kratice: BZ = Brončana značka; SZ = Srebrna značka; ZZ = Zlatna značka; PP = Posebno priznanje; VP = Visoko priznanje; NP = Najviše priznanje

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja.

Zapazite li moguće pogreške, molimo da ispravke javite na e-mail putovi@hps.hr.


Ime obilaznikaČlan PD-aBZSZZZPPVPNP
Abramović, BorisPD Dubovac, Karlovac306178198153236
Abramović, RadojkaPD Dubovac, Karlovac553603423
Afgan, HamdijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb680791
Ajdučić, ZoraPD Svilaja, Sinj1010
Ajdučić, ZvonePD Svilaja, Sinj1011720600519349211
Aleksa, MiroslavHPD Bilo, Koprivnica53535124219111436
Aleksić, RadisavHPD Japetić, Samobor746829
Alerić, LukaPDS Velebit, Zagreb1368
Almer, MirkoPD Elektroistra, Pula1500
Aloisio, DajanaPD Viškovo, Viškovo1165
Altaras Penda, IvorHPD Zagreb-Matica, Zagreb849649497457345206
Andabak, NadaHPD Dirov brijeg, Vinkovci583484408352
Andrić, MilaHPD Belišće, Belišće1168850
Aničić, MartinaPD Planinorci, Zagreb12951013758
Antolčić Stilinović, RenataHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko998709501430
Antolić, SandraPDS Velebit, Zagreb157355410345228
Antolić Soban, IvanHPD Lipa, Sesvete417358255268
Antolković, ZdravkoHPD Kamenar, Šibenik16674595839
Antonović, VladoHPD Dugi vrh, Varaždin153
Aparnik, Aglaja AndreaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1248
Apšner, JurijPD Ruše, Slovenija1355
Arbanas, Dino DPIOPV Osmica, Karlovac14611100
Ašić, MandaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1161691171008292
Atanasov, MirjanaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb490386486412377
Atanasovski, SašaPD AktivNatura, Zagreb1236967
Augustin, DavorPD Zmajevac, Novska389332316541
Augustin, DražanaPD Zmajevac, Novska445
Augustin, RenataPD Zmajevac, Novska444
Aužina, VedranaHPD Zagreb-Matica, Zagreb597490
Avdagić, ŽeljkoPDS Velebit, Zagreb855604594512
Avdić, AmmarHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko901
Babac, SandraPD Paklenica, Zadar1268931712
Babić, ViktorijaPD Zagorske steze, Zabok980772541472407
Bačić, NevenkaPD Glas Istre, Pula259200149146
Bačić, SteljkoPD Glas Istre, Pula260199148147
Badalić, DubravkoPD Zmajevac, Novska518595
Badelj, RankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1543
Bahorski, DanijelaHPD Sisak, Sisak243
Bajrić, VedranaHPD MIV, Varaždin1155839603554
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Bajsić, IvicaPK Ivanec, Ivanec1259
Bajzek, AnaHPD Bilo, Koprivnica874622
Bakarić, LukaPD Vrlovka, Kamanje1024922
Bakrač, KsenijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb811566478409344
Balen, DavorHPD Zagreb-Matica, Zagreb661
Balent, DubravkoPD Bundek, Mursko Središće14411054
Ballon, RikardPD Naftaplin, Zagreb947661460397261141
Baloban, IvanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko728580464555
Ban, BugaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1407
Ban, DoraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1406
Ban, LanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb12241034
Ban, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb1209887722629448
Banek, BerislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb3260827459114
Banek, KrešimirPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb319431426362
Banović, MarijanHPD HZZO, Požega577522
Banović, NadaHPD HZZO, Požega576521
Baradić, AnkaPD Glas Istre, Pula1118995776
Baradić, IvicaPD Glas Istre, Pula1119996777
Barbarić, BožoNije član PD, Veprinac1445
Barbis, RozalijaHPD Sopalj, Kostrena1392
Barešić, DoraPD Dubovac, Karlovac834
Barešić, ViktorPD Dubovac, Karlovac835
Baričević, RenatoPD Elektroprimorje, Rijeka1094800
Barić, MarijanHPD Sisak, Sisak1144895
Barić, ŽeljkaPD Kamenjak, Rijeka285215
Barišić, VelimirHPD Željezničar, Zagreb38142
Basar, GoranPD Melnica, Slunj10891059
Basara, LeonDPIOPV Osmica, Karlovac1462
Becić, ZlatkoHPD Dirov brijeg, Vinkovci393243195158145111
Bedeković, BrankicaHPD Papuk, Virovitica12501030
Bednjanec, BrankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb74171109
Belaj, JasenkaHPD Dugi vrh, Varaždin135
Belaj, StjepanHPD Dugi vrh, Varaždin136
Belamarić, JosipHPD Mosor, Split1055
Belčić, MladenPD Gromovača, Otočac924648
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13446291871
Belošević, DavorHPD Željezničar, Zagreb820577
Belščak, Dalibor PK Ivanec, Ivanec1423
Benčević, ŽeljkoHPD Dirov brijeg, Vinkovci454354250675478
Benić, IvicaPD Dubovac, Karlovac344214
Benić, RomanHPD Vihor, Zagreb790582450395275180
Benković, AndrijaPD Željezničar, Gospić2177112346
Benković, MarijaPD Željezničar, Gospić314
Bernat, RobertNije član PD, Donja Zelina1335971697602451260
Bertol, JurajPD Runolist, Oroslavje586438
Beuk, IrenaPD Šumar, Zagreb523280145237
Beuk, MilanPD Šumar, Zagreb513179144233
Bezjak, IvicaHPD Japetić, Samobor740
Bezuh, DamirPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb173176
Bilandžija, BornaPD Kamenjak, Rijeka823643
Bilandžija, MarijaPD Kamenjak, Rijeka824644611682
Bilandžija, NataliPD Kamenjak, Rijeka822
Bilandžija, RobertPD Kamenjak, Rijeka825645612683
Biličić, LoredanaHPD Vinica, Duga Resa908675
Biličić, RenatoHPD Vinica, Duga Resa909676751655455
Bilić, AnaPDS Velebit, Zagreb705739
Bilić, Dalibor HPD Papuk, Virovitica1516
Bilić, JosipPD Susedgrad, Zagreb706543515704
Biliškov, NikolaPD Grafičar, Zagreb1361
Biljuš, Milan HPD Mosor, Split1435
Bistričić, AnitaPD Kamenjak, Rijeka549366260207125212
Bistričić, JadrankaPD Kamenjak, Rijeka40736525920612446
Bistričić, ZoranPD Kamenjak, Rijeka55036726120812647
Bivol, FranjoPD Zagorske steze, Zabok979717520455328194
Blagus, ŽeljkoPD INA Bjelolasica, Zagreb558780
Blašković, JasminaŠPK Ogulin, Ogulin991
Blašković, ŽeljkoŠPK Ogulin, Ogulin701478383378357
Blažević, BrankoHPD Bijele stijene, Mrkopalj1329958
Blažević, GrgurHPD Papuk, Virovitica1360998
Blažičko Milčić, JasnaHPD Željezničar, Zagreb807562387326207
Blažina, MilenaPD Opatija, Opatija777
Bobetko, MihovilHPD Zagreb-Matica, Zagreb1527
Bogeljić, DarkoHPD Bilogora, Bjelovar885629
Bogojević, DragutinHPD MIV, Varaždin97403533
Bogović, EdvardPD Zmajevac, Novska689
Boić, RobertPD Dubovac, Karlovac928793628615
Boić , MarinPD Dubovac, Karlovac1489
Bojanjac, NatašaPD Dubovac, Karlovac415731
Bokun, MarijaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1532
Boljevac, SanjaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek12811009
Borc, BoštjanPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija338
Bordukalo Nikšić, TatjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1288969807
Borković, RenataHPD Bilo, Koprivnica394479514446296224
Boroja, NevenHPD Kapela, Zagreb1126814
Borovac, OgnjenPD Dubovac, Karlovac642715
Borovečki, DunjaHPD Zagreb-Matica, Zagreb639433299334247256
Bosak, MatijaPD Susedgrad, Zagreb674539453390324
Bosak, MladenHPD Kapela, Zagreb1154898634558372250
Bosanac, BrankaPD Strilež, Crikvenica1377
Bosančić, SrđanHPD Mosor, Split831600709
Bosančić, ViktorNije član PD, Zagreb1542
Bošković, Goran PD Željezničar, Beograd, Srbija15081098
Bošković, SrećkoPK Scout, Samobor567757531454398262
Bošnak, JanezPD Bundek, Mursko Središće792549549474305
Bošnjak, EvaPD Bundek, Mursko Središće791548548
Bošnjak, MilenaHPD Bilo, Koprivnica288246440374278
Bošnjak, NadaHPD Belišće, Belišće71348833629118791
Bošnjaković, MartinaPD Dedomir, Križišće1304
Botteri, MarinHPD Željezničar, Zagreb1075
Božanić, BožidarHPD Međimurje, Čakovec762
Božičević, SandaHPD Bilo, Koprivnica862608570495332
Božić, AntunHPD Kapela, Zagreb1122
Božić, GoranPD Pinklec, Sveta Nedelja1041
Božić, HelenaHPD Kapela, Zagreb1121
Božić, IvanHPD Klikun, Pleternica1013822587
Božić, IvanHPD Klikun, Pleternica617403285225167128
Božić, KrunoslavHPD Klikun, Pleternica1014744588505
Božinović, MilanHPD MIV, Varaždin17884514826
Brajak, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb1199
Brajan, MiraPD Karlovačka zvijezda, Karlovac685464
Brajević, JosipHPD Mosor, Split1514
Branović, StanislavHPD MIV, Varaždin955683
Bratković, MarioPD Susedgrad, Zagreb211
Brdal, NikaHPD Željezničar, Zagreb1323
Brdal, ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb993792586566439
Brdal, Željko x2PDS Prijatelji planina, Zagreb1324
Brdar, BiljanaPD Zanatlija, Osijek1189858622549370228
Brešćanski, DanijelHPD Papuk, Virovitica14841075778676479269
Brezarić, DanielHPD Zagreb-Matica, Zagreb592
Brezarić, JasenkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb941681523458358252
Brezarić, MarijanHPD Zagreb-Matica, Zagreb942682524459359253
Brezovečki, LovroHPD Javor, Zlatar Bistrica778594521551
Brglez, BernardHPD Japetić, Samobor9661046754658460
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Brnadić, MarinkoPD Dubovac, Karlovac9459
Brnadić, SanjaPD Dubovac, Karlovac9558
Broz Boroja, JosipaHPD Kapela, Zagreb1125
Brozović, FranjoHPD Platak, Rijeka962
Brumnjak, MirjanaPD Snežnik, Ilirska Bistrica, Slovenija1140824589506338
Bubalo, MajaHPD Željezničar, Zagreb1301
Bubalo, MarinaHPD Željezničar, Zagreb12151002
Bubić-Filipi, LjubicaPD Vrapče, Zagreb42729719915410154
Bubić-Filipi, LjubicaPD Vrapče, Zagreb682494332
Bubnjarić, IvicaPD Bundek, Mursko Središće15101101
Bučar, AnicaPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija457
Bučar, BoženaHPD Željezničar, Zagreb1225221171
Bučar, JožePD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija337271235
Bučić, Feđa AaronHPD Mosor, Split784547417359245142
Bučić, Haja ElianaHPD Mosor, Split1524
Buhin, BrankoHPD Dugi vrh, Varaždin691752525451
Bukovina, MajaHPD Zagreb-Matica, Zagreb771
Bukvić, BenjaminHPD Bilo, Koprivnica859606562490320216
Bukvić, IgorHPD Strmac, Nova Gradiška1022728526452290182
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica860607428364239126
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica4873182201699825
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica15051096795696486281
Bukvić, Josip 3XHPD Bilo, Koprivnica1252914656575393218
Bulić, SonjaPK Split, Split593561421356294
Buliga, DarkoPD INA Bjelolasica, Zagreb108301761387615
Buljan, BorisPD Svilaja, Sinj405370369471
Buljanović, BernardoHPD Željezničar, Zagreb673576402337250
Buljanović, BernardoHPD Zagreb-Matica, Zagreb60239330024414876
Buljanović, MarijanHPD Željezničar, Zagreb819
Buljević, AnteHPD Mosor, Split58940730725917178
Buntić, InesHPD Japetić, Samobor9988
Bunjački, SnježanaHPD Runolist, Zagreb1540
Burica, GordanaPK Split, Split109147411525392
Burić Islamović, IvaHPD Zanatlija, Zagreb199
Buševac, FehimPD Kamenjak, Rijeka36025015711965
Buševac, ŽeljkaPD Kamenjak, Rijeka404249280220
Butina, DamirPD Dubovac, Karlovac378276
Butina, Željko PD Dubovac, Karlovac15331120
Bužić, Dalibor HPD Zagreb-Matica, Zagreb14171038746650450
Cagarić, SašaPD Kamenjak, Rijeka35821716612570
Canjuga, NadaHPD MIV, Varaždin152977859
Car, DejanHPD Garjevica, Čazma14481082
Car, DorijanHPD Garjevica, Čazma14461080
Car, FilipHPD Garjevica, Čazma14471081
Car, StjepanPD Bistra, Poljanica Bistranska776730614530
Car, ZoricaPD Bistra, Poljanica Bistranska775729613529
Centrih, DarkoNije član PD, Zagreb785
Cerjan, JosipPK Ivanec, Ivanec312305209162253
Cetina, NikolaHPD Zanatlija, Zagreb698474321264409
Cetina, SvenHPD Zanatlija, Zagreb848
Chmura, KrzysztofHPD Zagreb-Matica, Zagreb29617211696435
Ciglenečki, AntunHPD Lipa, Lipik1279918
Cigula, BiserkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb4653033701608929
Cigula, BiserkaPDS Prijatelji planina, Zagreb789544207309192123
Cigula, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb64744230625216272
Cimić, HalimaHPD Japetić, Samobor174806886
Cimperšak, DomagojPD Zagorske steze, Zabok1501
Cišper, GoranPD Psunj, Pakrac36
Crkvenac, IvanHPD Željezničar, Zagreb1316944673586405221
Crnčević, MarioPD Kondor, Dubrovnik813
Crnički, RenataHPD Javor, Zlatar Bistrica703786557485313178
Crnički, ZdravkoHPD Javor, Zlatar Bistrica704787558486314179
Cuculić, AleksandarPD Kamenjak, Rijeka286
Cukon, LoredanaPD Glas Istre, Pula277220155148141
Cukon, SlavkoPD Glas Istre, Pula278219156149142
Cukrov-Sunko, SonjaHPD Kamenar, Šibenik675
Curiš, BrankoHPD Gradina, Konjščina209107
Cvetković, FilipHPD Japetić, Samobor410
Cvitanović, SpomenkoHPD Mosor, Split126
Cvitković, MarioHPD Mosor, Split1232946762690
Cvitković, MartinaNije član PD, Karlovac1349990
Čajka, RatimirHPD Sokolovac, Požega1294940685595447
Čajka, SilvijaHPD Sokolovac, Požega1293939684594446
Čalić, AlisaPD Kamenjak, Rijeka2361461611216797
Čanadi, IvicaHPD Željezničar, Zagreb3541222
Čančarević, AlenPD Viškovo, Viškovo1166
Čandrlić, KrešimirHPD Bršljan-Jankovac, Osijek944
Čanić, TomislavPD Željezničar, Gospić210109168127268237
Čanjevac, IvanHPD Japetić, Samobor747
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb89125119885526
Čaplar, AnaHPD Željezničar, Zagreb179226141108
Čaplar, LanaHPD Željezničar, Zagreb4461029734
Čaplar, NevenHPD Željezničar, Zagreb318
Čaplar, RomanHPD Željezničar, Zagreb379288721628
Čaplar, VesnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb129225190589
Čaturić, AndrejaHPD Vinica, Duga Resa488374412347
Čavlina, MirjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb231165203211146133
Čebuhar, DarkoHPD Japetić, Samobor1060774543521
Čepuran, IvicaHPD Martinščak, Karlovac1354991
Černi, BorislavPD Psunj, Pakrac1019725756
Černi, LudmilaPD Psunj, Pakrac1018724755
Češnjaj, VladimirHPD MIV, Varaždin895632596514347271
Češnjaj, VladkaHPD MIV, Varaždin1151
Čiček, JadrankaHPD Bilo, Koprivnica827621745649
Čikić, JadrankaPD Paklenica, Zadar1402
Čikor, IvančicaHPD Garjevica, Čazma13631027780
Čikor, KristijanHPD Garjevica, Čazma1364999781678
Čikor, LovroHPD Garjevica, Čazma1399
Čoga, GoranHPK Sv.Mihovil, Šibenik1469
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin1458571503416
Čop Miholek, AnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb160102133262234
Črgar, BarbaraHPD Kupica, Sesvete1529
Črgar, KristinaHPD Kupica, Zagreb1497
Črgar, TomislavHPD Kupica, Sesvete1530
Črnek, MarinaPD Kalnik, Križevci1455
Čuček, DavidPD Planika, Maribor, Slovenija1320
Čular, IvanPD Paklenica, Zadar1483
Čulig, DamirPD Vrlovka, Kamanje1025733566648
Čulig, FilipPD Vrlovka, Kamanje1416
Čurin, TatjanaNije član PD, Selnica1438
Ćubela, MarijanHPD Dirov brijeg, Vinkovci513534
Ćujić, LjubicaPD Železničar, Beograd, Srbija1131
Ćuk, IvanPD Stubaki, Stubičke Toplice833586511439341196
Ćurčija, BiserkaHPD Martinščak, Karlovac922735598517378
Ćurčija, SašaHPD Martinščak, Karlovac923736599518379
Ćurić, Ivan HPD Mosor, Split1463
Ćurković, JureHPD Zagreb-Matica, Zagreb68446331325716169
Dabič, ViktorijaPD Ptuj, Ptuj, Slovenija615
Dabo, NadaRiječki alpinistički klub, Rijeka1079795582501361245
Dajak, MilkaHPD Platak, Rijeka1021826
Dakić, DaliborPD Dubovac, Karlovac391238
Dakić, MonikaPD Dubovac, Karlovac390237
Damjanić, AlanPD Paklenica, Zadar1276934715
Damjanić, JosipPD Paklenica, Zadar1275933714
Damjanić, MauraPD Paklenica, Zadar1274932713
Damjanov, IvicaHPD Mosor, Split594560386357295
Debeljak, AntePD Vrapče, Zagreb42629820015510255
Debeljak, AntePD Vrapče, Zagreb1267913655574391217
Debeljak, AntePD Vrapče, Zagreb63542829724115974
Debeljak, AntePD Vrapče, Zagreb896633451388251166
Demšić, MarinaHPD Bilogora, Bjelovar440
Dervišević, NazimHPD Zagreb-Matica, Zagreb797555377317198
Despot, InesHPD Dirov brijeg, Vinkovci1073
Devčić, AlfredPD Strilež, Crikvenica900636455391
Devčić, VesnaPD Strilež, Crikvenica13761104
Dežman, KarmenPD Radovljica, Radovljica, Slovenija1277
Dežman, MatjažPD Radovljica, Radovljica, Slovenija1136
Didović, OzrenHPD Zagreb-Matica, Zagreb917
Dijačić, MladenPD Dubovac, Karlovac2252211971529552
Diklić, ČedomirHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13521007731669
Dimač, ŠtefanijaPD Zagorske steze, Zabok821578491419298230
Divjanović, BrankoHPD Kapela, Zagreb636429323266203
Dobranić, MarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb620
Dobrosavljević-Miljavac, TatjanaPD Dubovac, Karlovac814568
Dolovski, DorianPK Ivanec, Ivanec1158841
Dolovski, EmilPK Ivanec, Ivanec1159842
Dolovski, JosipHPD Dugi vrh, Varaždin383294
Dolovski, MarioPK Ivanec, Ivanec1083844642613489
Dolovski, MartinaHPD Dugi vrh, Varaždin180
Dolovski, MirjanaPK Ivanec, Ivanec1082843641612488
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin1324410073
Dombaj, GoranHPD Bilo, Koprivnica1467
Domišljanović, DarkoHPD Gradina, Konjščina103
Domišljanović, KarmelaHPD Gradina, Konjščina104
Domitrović, DraženHPD Zagreb-Matica, Zagreb386
Domitrović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb385232147112
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Dömötörffy, GordanaHPD Japetić, Samobor370218
Dömötörffy, IvanHPD Japetić, Samobor283212224349
Domović, RomanHPD Željezničar, Zagreb1444
Draganjac, JasnaPD Dubovac, Karlovac246335442380
Draganjac, RatomirPD Dubovac, Karlovac215334441379
Dragišić-Bodo, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb362279349288410226
Dragozetić, HanaPD Kamenjak, Rijeka12841093
Dragozetić, IvanPD Kamenjak, Rijeka12821091
Dragozetić, KatarinaPD Kamenjak, Rijeka12831092
Dragozetić, SanjinPD Kamenjak, Rijeka12851094
Dražić, DragicaHPD MIV, Varaždin369
Dražul-Kraljić, MirjanaPD Strilež, Crikvenica733618436370273172
Dražul-Kraljić, MirjanaPD Strilež, Crikvenica1054827767666469
Drvar, ZvonimirPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb985760662
Dubovečak, VjekoslavPK Ivanec, Ivanec1186
Dubravica, MajaPD Paklenica, Zadar1090
Dubravica, NevenkaPD Paklenica, Zadar926650507434309235
Dubravica, ŽeljkoPD Paklenica, Zadar927651508435310236
Dubrović, DijanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb573491329275225112
Dugi Popović, BoženaHPD Zagreb-Matica, Zagreb354
Dujić, ElmaPD Strilež, Crikvenica1032758539645
Dujić, ŽeljkoPD Strilež, Crikvenica1033759540
Dukarić, FranjoHPD Japetić, Samobor255
Dutković, DarkoPD Bistra, Poljanica Bistranska666515355442485280
Dutković, SnježanaPD Bistra, Poljanica Bistranska665516354441484279
Džalto, AnkicaPK Ivanec, Ivanec1007959
Đidara, RobertHPD Željezničar, Zagreb1303
Đuretković, IvicaPD Vrlovka, Kamanje13851058
Đuretković, Mandica PD Vrlovka, Kamanje13841057
Đurin, IvanPK Ivanec, Ivanec1266
Ećimović, BrankaPD Psunj, Pakrac937654563539426272
Ećimović, ZdravkoPD Zanatlija, Osijek904640625543433
Erceg, AnabelaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1160845665577419274
Erceg, DejanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1161846666578420275
Erceg, TamaraPD Strilež, Crikvenica736
Erjavec, MirnaHPD MIV, Varaždin1314
Erjavec, RajnaHPD MIV, Varaždin1315
Erjavec, TatjanaHPD MIV, Varaždin13131087
Erjavec, ZlatkoHPD MIV, Varaždin13121088
Eškinja, IgorPD Opatija, Opatija769
Eškinja, JelenaPD Opatija, Opatija768
Eterović, IgorPD Opatija, Opatija15201110
Eterović, IvanaPD Opatija, Opatija1519
Fabek, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko654502340
Fabijanić, DraženkoHPD Željezničar, Zagreb197252162122490
Fajdić, KrešimirPD Dubovac, Karlovac480
Falaš, PredragPD Lisina, Matulji601476769671
Ferderbar, MatoHPD Međimurje, Čakovec1088880648568415
Ferenčak, Deni DanicaPD Runolist, Oroslavje1063782553478307214
Ferenčak, Deni DanicaHPD Zanatlija, Zagreb3962471531168623
Ferenčak, KristinaHPD Zanatlija, Zagreb400
Ferenčak, MihaelaHPD Zanatlija, Zagreb401296552477
Ferić, GoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb839637
Filak, AndrejNije član PD, Zagreb677451424360
Filak, VladimirNije član PD, Zagreb678452425361
Filipović, MilivojPD Opatija, Opatija52934223918713984
Fistonić, NedjeljkoPD Imber, Omiš1371
Fištrek, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka7821616312369
Florijančić, MarioHPD Cibalia, Vinkovci1269916759680
Florijančić, MatkoHPD Belišće, Belišće1318
Frajman Lončarić, SilvioHPD Zagreb-Matica, Zagreb933665698665
Frančić, NadaHPD Bilogora, Bjelovar739581
Franić, IvicaPD Zagorske steze, Zabok981778550475353
Franulović, KsenijaHPD Mosor, Split333210159120
Franjković, DavorHPD Kapela, Zagreb983870736638
Franjković, JureHPD Kapela, Zagreb1092
Frinčić, AntonioHPD Željezničar, Zagreb1195938
Friščić, FranjoHPD Ivančica, Ivanec1333
Friščić, MarijanHPD Ivančica, Ivanec651
Friščić, TomislavPK Ivanec, Ivanec3111831291349242
Frketić, DamirPD Dubovac, Karlovac700924
Furdek, HelenaHPD Vinica, Duga Resa222127143
Furdek, StevicaHPD Vinica, Duga Resa223128144524355
Furjan, IzidorPD Ptuj, Ptuj, Slovenija1310942670583403
Furjan, JadrankaPD Ptuj, Ptuj, Slovenija1311943671584404
Gabud, MajaPD Grohot, Marija Bistrica1213948739699
Galina, DenisHPD Gradina, Konjščina1192861687597475
Garilović, TomislavHPD Sokolovac, Požega1031882
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Gašljević, Donat 2XPD Naftaplin, Zagreb254
Gašparić, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb411732
Gašparinčić, DarkoPD Bistra, Poljanica Bistranska1023801794694
Gašparinčić, DragicaPD Bistra, Poljanica Bistranska10991089
Gašparović, DarkoPD Strilež, Crikvenica13781014
Gavran, IvaRiječki alpinistički klub, Rijeka1382
Gazić, BorisPD Kamenjak, Rijeka345248348287
Geček, IvicaHPD Kunagora, Pregrada1197
Gegurić, ŽeljkoPD Skradski vrh, Skrad172
Gelo, IvanNije član PD, Zagreb524
Gelo, MihaelNije član PD, Zagreb523
Genc, AntonijaHPD Bilo, Koprivnica798556380320200
Gerhard, Kristijan HPD Bršljan-Jankovac, Osijek13961072798
Gerić, BrankoPD Obruč, Jelenje22013915211584
Gessert, HenryNije član PD, Zagreb756789786
Gessert, IvankaNije član PD, Zagreb755
Gjoni, TinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1528
Gjöri, HrvojePDS Velebit, Zagreb1124
Glavaz, MarioPD Kamenjak, Rijeka1249
Glavina, MirjanaPD INA Bjelolasica, Zagreb497376392331265185
Glavina, ZlatkoPD INA Bjelolasica, Zagreb498377393332266186
Glodež, BoštjanPD Fram, Fram, Slovenija1334970774673477
Gobić, SergioPD Kamenjak, Rijeka1048930812
Godec, MirjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb181
Godec, ZdenkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb18220513210212786
Gojak, BranimirHPD Željezničar, Zagreb959816
Gojević, JosipHPD Lipa, Sesvete482506341
Gojević, LukaHPD Lipa, Sesvete483507
Gojević, SvjetlanaHPD Lipa, Sesvete484508342
Gojević, ŽeljkoHPD Lipa, Sesvete485509343285
Gojković, KrešimirPU Dalekovod, Zagreb14771069
Gojković, LenaPU Dalekovod, Zagreb1476
Gojković, NevaPU Dalekovod, Zagreb1475
Gojković, Tamara PU Dalekovod, Zagreb1504
Goldašić, AntunHPD Vinica, Duga Resa876624592511342
Goldašić, DavidHPD Vinica, Duga Resa1042
Goldašić, ErvinHPD Vinica, Duga Resa1043
Golob, IvanPD Obruč, Jelenje376345273217156118
Golob, MirjanaPD Obruč, Jelenje375346272216155117
Golubić, KrunoslavHPD Martinščak, Karlovac854612434368241
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Gotić, TomislavPK Ivanec, Ivanec1008719605599
Gracin, KrešimirHPD Runolist, Zagreb12171020
Gračan, NevenkaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb213113
Grandić, MirtaPD Kamenjak, Rijeka604593733635
Grbac, ŽeljkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb648477322274193
Grčić, IvanPD Karlovac, Karlovac1040770
Grden, AlojzPD Zmajevac, Novska517596
Grdić Kukulić, TinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1373
Greblički, FilipHPD Japetić, Samobor579409364302
Greblički, MartinaHPD Japetić, Samobor578408365303
Greblički, NenadHPD Japetić, Samobor581411362300286
Greblički, ŠteficaHPD Japetić, Samobor580410363301
Gregur, DanijelaHPD MIV, Varaždin14001028
Grgasović, TončiHPD Biokovo, Makarska14491053
Grgetić, RobertHPD Dirov brijeg, Vinkovci455
Grgurić, HrvojeHPD Bijele stijene, Mrkopalj352
Grgurić Pajnić, SlavicaHPD Petehovac, Delnice1071987
Grigić, BiserkaPK Horizont VG, Velika Gorica662587576592
Grković, ĐorđeHPD MIV, Varaždin562
Grobenski, MarijaHPD MIV, Varaždin20214184
Grubanović, MladenPD HP i HT Sljeme, Zagreb595
Guid, NikolaPD Ruše, Ruše, Slovenija290904640561412
Gulin, NatašaHPD Zagreb-Matica, Zagreb964832
Gunzi, BožoHPD Ivančica, Ivanec1202908
Gustović, AdaHPD Bilogora, Bjelovar262
Gustović, ĐuroHPD Bilogora, Bjelovar261153371310
Gvozdanović, SilvaHPD Željezničar, Zagreb1238903779677
Habajec, MarkoHPD Gradina, Konjščina1375
Haberle, MiljenkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Hahn, RudolfHPD Željezničar, Zagreb33
Hajdinić, IvanaHPD Martinščak, Karlovac1039769
Hajduk, KarmenPD Pinklec, Sveta Nedelja887666547553
Hajduk, SilvijoPD Pinklec, Sveta Nedelja1184
Hajtok, VesnaHPD Bregana, Bregana1325955
Halapir, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb265
Halasz, FerencPD Strilež, Crikvenica726496334278206165
Halasz, IvaPD Strilež, Crikvenica725495333277205164
Halužan, ArianPK Ivanec, Ivanec1241960
Halužan, PatrikPK Ivanec, Ivanec1242961
Halužan, TomislavPK Ivanec, Ivanec1244963
Hanžek, AnaHPD Belecgrad, Belec353316
Hanžek, MarinaHPD Željezničar, Zagreb1226
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Hanžek, TomislavHPD Željezničar, Zagreb969776575528
Hanžić, IvankaPD Zagorske steze, Zabok1100804565491464
Hanžić, StjepanPD Zagorske steze, Zabok976699488414300197
Harambašić, MarijanHPD Bilo, Koprivnica640435
Harapin, VedranHPD Željezničar, Zagreb12161003
Harmina, MirkoPD Susedgrad, Zagreb350213
Hartl, DragoHPD Stanko Kempny, Zagreb258151
Hartl, MarijaHPD Stanko Kempny, Zagreb268
Havoić, VericaHPD Belecgrad, Belec293
Havrlišan, TomislavPD Pinklec, Sveta Nedelja1362
Henc, BornaHPD Bijele stijene, Mrkopalj1429
Henc, JelenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb564
Henc, LukaHPD Bijele stijene, Mrkopalj1428
Henc, MartinHPD Zagreb-Matica, Zagreb233126145110109177
Herceg, MarijanPD Vrapče, Zagreb58
Hercigonja, ZoricaPD INA Bjelolasica, Zagreb1027
Heštera, HrvojePD Planinorci, Zagreb13371056
Heštera, Lucijan Nije član PD, Zagreb1457
Hmelik, AnaHPD Papuk, Virovitica1067817692
Hmelik, ŽeljkoHPD Papuk, Virovitica1068818693
Hofer, BrankaPD Ravna gora, Varaždin347208137351
Hofer, DubravkoHPD MIV, Varaždin348209138
Hofer, EmaPD Ravna gora, Varaždin346207136350
Hohnjec, IdaHPD Zagreb-Matica, Zagreb606
Hohnjec, IvaHPD Zagreb-Matica, Zagreb591
Hoić, NenadHPD Javor, Zlatar Bistrica564912497
Holler, HrvojeHPD Zanatlija, Zagreb735510344286246
Holubek, NikolaPD Susedgrad, Zagreb146132167387
Holubek, SilvanaHPD Pečovje, Zagreb14713314010780120
Holubek, VedranHPD Japetić, Samobor128
Horvat, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb36722917717413188
Horvat, DominikHPD Željezničar, Zagreb158111110815262
Horvat, JasnaPD Bundek, Mursko Središće15171108802702493284
Horvat, KatarinaPD Degenija, Zagreb241
Horvat, KristijanPK Ivanec, Ivanec1127897633605
Horvat, MarijaHPD Japetić, Samobor205106121
Horvat, MartinaHPD Bilo, Koprivnica1171851
Horvat, MatejNije član PD, Čakovec1439
Horvat, MirjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb753788808
Horvat, NadicaHPD Željezničar, Zagreb566417
Horvat, NivesHPD Željezničar, Zagreb628416
Horvat, SarahHPD Željezničar, Zagreb627415
Horvat, SašaNije član PD, Zagreb754790809
Horvat, StanislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb263177174170
Horvat, StjepanHPD Dugi vrh, Varaždin1135349186190147
Horvat, ZdenkoPK Ivanec, Ivanec830584580557423
Horvat, ZdravkoPD Bundek, Mursko Središće15181109803703494
Horvat, ZdravkoPD Runolist, Oroslavje538394422358315
Horvat, ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb79110
Horvat, ŽeljkoPD Degenija, Zagreb242234
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Horvatić, MaricaPD Dubovac, Karlovac748
Horvatić, PaulaHPD Zaprešić, Zaprešić1391
Horvatić, PaulaHPD Zaprešić, Zaprešić569383356353281207
Horvatić, Željko IvanHPD Dugi vrh, Varaždin11462366029148
Horvatić Čajko, TadejHPD Zaprešić, Zaprešić907
Host, SrećkoPD Pliš, Klana22915811183
Hranilović, SlavicaHPD Međimurje, Čakovec1300965
Hrastinski, MarijanPD Zagorske steze, Zabok989706496426
Hrastinski, NadaPD Zagorske steze, Zabok988705495425
Hrašćanec, SanjaPK Ivanec, Ivanec1169
Hrženjak, BrankoHPD Bilogora, Bjelovar745514720627457
Hržica, DubravkaPD Zagorske steze, Zabok977700489417301225
Hržica, SlobodanPD Zagorske steze, Zabok978701490418302198
Hübl, Gordana AnnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb571535
Hudak, MarijaHPD MIV, Varaždin521
Hudovsky, TomislavNije član PD, Bedekovčina840
Igrc, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb50734926323814363
Igrc, SnježanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb557387294239179200
Iličić, AndrijanaHPD Željezničar, Zagreb121149
Ilić, Dalibor HPD MIV, Varaždin14301102
Ilijanić, NevenkaPD Dubovac, Karlovac2262221961519451
Inkret-Martinčević, Ljiljana PK Ivanec, Ivanec14041032
Islamović, FarukHPD Zanatlija, Zagreb81324225175164
Ivančić, IvanPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb85
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Ivanišević, DamirHPD Mosor, Split710559
Ivanović, ZdravkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb598389268214157115
Iviček-Gađa, VlastaPD Pinklec, Sveta Nedelja1253
Ivić, IlijaHPD Belišće, Belišće801558382322231122
Ivić Zdelar , TatjanaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13901115805
Ižaković, DamirPD Zanatlija, Osijek1227891724630
Jadras, VeljkoNije član PD, Rijeka804
Jagarčec, SašaHPD Sisak, Sisak244164
Jagarić, VladimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb218
Jagić, LjiljanaPD Kamenjak, Rijeka275186164124213
Jagodić, JadrankoPD Dubovac, Karlovac556436325269343199
Jagušić, DanicaHPD Zanatlija, Zagreb545360498427
Jagušić, VladimirHPD Zanatlija, Zagreb546361257246244
Jaić, IvoHPD Mosor, Split1474
Jakobović, MarioHPD Gojzerica, Požega1257947
Jakobović, VladimirHPD Zanatlija, Zagreb697601682
Jakopanec, DijanaHPD Bilo, Koprivnica14961083785
Jakoubek, DraženHPD Sokolovac, Požega1157873675588431
Jaković, MihajloPD Runolist, Oroslavje638432
Jakšić, MirkaPK Sljeme, Zagreb165
Jakšić, NatalijaPDS Velebit, Zagreb953892
Jakšić, RankoPK Sljeme, Zagreb744573445383
Jakupanec, LjubicaHPD Bilo, Koprivnica54836425820412267
Jakupek, RužaHPD Dugi vrh, Varaždin302174243
Jakupek, VladimirHPD Dugi vrh, Varaždin303175244
Jalšovec, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb1251907647567381257
Jalšovec, SuzanaHPD Međimurje, Čakovec1263964695601492283
Jambrešić, BiserkaPD Ravna gora, Varaždin1026734512444
Jambriško, KrunoslavHPD Željezničar, Zagreb45929920115687109
Janeš, TomislavaPD Planinorci, Zagreb1044876
Janković, FranjoHPD Međimurje, Čakovec409315345432375
Janjić, VidanPD Čičak, Orašje, Bosna i Hercegovina371
Japirko, MladenPK Split, Split87191
Jarnjak, AmalijaPD Pinklec, Sveta Nedelja1237
Javoršćak, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb829583462399365248
Jazvić, TomislavPD Planinorci, Zagreb14521066
Jelačić, MaraHPD Željezničar, Zagreb53
Jelavić, MirjanaHPD Papuk, Virovitica943
Jelić, Vibor HPD Zagreb-Matica, Zagreb1410
Jelinić, KarloPD Željezničar, Gospić428
Jelinić, NikolaPK Split, Split3439181194
Jerković, ŽeljkoHPD Mosor, Split836
Jevtić, GogaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1150835710617436
Joković, BrankaHPD Željezničar, Zagreb168
Jordan, MilevaPD Kamenjak, Rijeka406398
Jovanović, SevdaHPD MIV, Varaždin786542602522352227
Jozinović, LucaPD HP i HT Sljeme, Zagreb664588
Jukica, VitoHPD Zagreb-Matica, Zagreb334201125985019
Jukić, BranimirHPD Imotski, Imotski11171001
Jurcan, GoranPK Picugi, Poreč1308
Jurcan, MartinaPK Picugi, Poreč1307
Jurčić, AlenkaPD Knezgrad, Lovran752
Jurčić, DeanPD Lisina, Matulji1631367779116
Jurčić, JosipPD Knezgrad, Lovran751
Jurčić, KristinaPD Lisina, Matulji1641357678115
Juričev, KaticaHPD Kamenar, Šibenik16710010676
Jurić, AnkicaPD Croatia Airlines, Zagreb741513346639441258
Jurić, AntePD Croatia Airlines, Zagreb4292701731379659
Jurić, AntePD Croatia Airlines, Zagreb14011031737640442259
Jurić, DionisPD Opatija, Opatija1142825590508339
Jurić, NadaHPD Zagreb-Matica, Zagreb695690527469326203
Jurić, TatjanaHPD Bilo, Koprivnica658471347297263145
Jurić, TatjanaHPD Bilo, Koprivnica13801016718624430273
Jurić, VjenceslavHPD Željezničar, Zagreb4242428
Jurić, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb696691528470327204
Jurin, LauraPD Strilež, Crikvenica1149833
Jurin, ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb1317945674587406222
Jurinić, ZdenkoHPD Željezničar, Zagreb49371188744
Jurinjak, ŽeljkoPD Novi Zagreb, Zagreb774530374314194190
Jurišan, ZoranPD Pinklec, Sveta Nedelja970740569538
Jurjević, FilipPD Susedgrad, Zagreb672
Jurman, AndreaHPD Kapela, Zagreb1115838
Jurmanović, NevenHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1051810
Jurmanović, VitoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1050
Kadlec, AnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1180854658619
Kadlec, AnkicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1181855659620
Kadlec, KarloHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1179853657618
Kadlec, KrunoslavHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko845638475488394
Kalčiček, Marina HPD Željezničar, Zagreb1358997
Kanižaj, Goran HPD Zagreb-Matica, Zagreb1454
Kanjuh, MirjanaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb141
Kapuano, DinoHPD Kapela, Zagreb11731048
Karačić, MirkoPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb476427416
Karakaš, JosipHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13531008732670
Karlović, KristijanPD Planinorci, Zagreb1045877
Kasapović, AntunHPD Sunovrat, Đurđenovac124
Kasum, PetarPD Susedgrad, Zagreb670481385325204
Kasumović, JasminkaHPD Kapela, Zagreb709485406341373
Kasunić, DanijelHPD Vinica, Duga Resa489373413348322
Katalenić, DamirPD Vrapče, Zagreb972692482
Katalenić, JasenkaPD Vrapče, Zagreb973693483
Katanec, DraženPD Sveti Rok, Sveta Nedelja921726
Katanec, LjerkaPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1020866
Katić, SanjaPD Dubovac, Karlovac377275
Kegalj, LovroPD Duga, Rijeka1133
Kekez, TonkicaHPD Kozjak, Kaštel Sućurac154116183
Kekić, DamirHPD Vihor, Zagreb914748631636
Kelečić, BlaženkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko879627476489335270
Kelečić, IvicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko878626477408319208
Kezele, MarinoHPD Petehovac, Delnice1147919
Kireta, DarkoHPD Sisak, Sisak694599480499
Kireta Ivančić, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Klarić, DamirPD Ludbreg, Ludbreg872620438372351
Klečar, SinišaHPD Željezničar, Zagreb1084797643614
Klemar, SofijaHPD Željezničar, Zagreb918702493421333
Klobučar, EditaPD Željezničar, Gospić190192308510427
Klobučar, MilanPD Željezničar, Gospić192193287308396
Klobučar, ReaPD Željezničar, Gospić11431037
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Knežević, DragicaHPD Japetić, Samobor272224271456
Knežević, JelaPD Zanatlija, Osijek1299983738643
Knežević, VeraHPD Zagreb-Matica, Zagreb71448932827317794
Knežević, ŽivkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb46730420816111857
Kocijan, EmanuelaHPD Dugi vrh, Varaždin238469
Kocijan Sever, ĐurđicaHPD Dugi vrh, Varaždin1125248185191146
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Kodžoman, TatjanaPD Svilaja, Sinj3802281421095637
Kokolić, BrankoPD Runolist, Oroslavje291168113945727
Kokolić, Branko 2XHPD Kunagora, Pregrada1255911652572384238
Kolar, DavorinPD Zagorske steze, Zabok1148
Kolar, IvanaHPD Bilo, Koprivnica22412088675453
Kolarec, DarkoPD Kamenjak, Rijeka217
Kolarić, ZlatkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb363251189
Kolman, JosipHPD Zagreb-Matica, Zagreb10931011
Kolossa, AndrasNije član PD, Mađarska1369
Komadina, VjekoslavHPD Zagreb-Matica, Zagreb425268172136217138
Komes, NevenHPD Bilo, Koprivnica692532359375356
Kompasi, AndrijanoHPD Sisak, Sisak663589567493
Končevski, IvankaHPD Željezničar, Zagreb681631058273
Konjić, DoroteaPDS Velebit, Zagreb1450
Koprivnjak, BrankicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb416
Korbar, RadoslavHPD Japetić, Samobor274756530453291169
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Kos, AnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko301195
Kos, DarkoPK Ivanec, Ivanec336263211163173187
Kos, MirjanaPK Ivanec, Ivanec846674544507411
Kos, MirkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko300194
Kosanović, DuškoPK Horizont VG, Velika Gorica891680
Kosanović, LjiljanaPK Horizont VG, Velika Gorica890679
Kosović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Kostanjevec, KristijanPK Ivanec, Ivanec858722
Koščec, GordanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko623468458394267170
Koščec, ZoranHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko466336391330255171
Košćak, DavorHPD Zagreb-Matica, Zagreb46430220517610034
Košćak, IvanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb432
Košćak, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb433
Košćak, ZoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb434
Kotarščak, AnkicaHPD Bilogora, Bjelovar788614474462
Kovač, MarkoPDS Velebit, Zagreb486418561492465
Kovač, PetarHPD Međimurje, Čakovec1493
Kovač, ZdenkoHPD Belišće, Belišće763525350290188108
Kovač, ŽeljkoPK Picugi, Poreč281
Kovačić, FerdinandPD Dubovac, Karlovac838655
Kovačić, JosipHPD MIV, Varaždin561380
Kovačić, SanjaPD Runolist, Zagreb13661018
Kragić, DavorinHPD Zagreb-Matica, Zagreb724591585504
Krajačić, PetrunjelaPD Pinklec, Sveta Nedelja945684
Krakar, MarioHPD Stupnik, Gornji Stupnik920
Kralj, Irena HPD Gradina, Konjščina13791015
Kraljić, BrankoPD Zagorske steze, Zabok723698487413299193
Kraljić, LukaPD Strilež, Crikvenica732617435369272175
Kraljić, ŽeljkoPD Strilež, Crikvenica734619437371274173
Kraljić, ŽeljkoPD Strilež, Crikvenica1193979768667470
Kralj-Vrsalović, BoženaHPD Željezničar, Zagreb88910651571
Kramarić, BiserkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb47431121616511956
Kramarić-Vrbanac, GrozdanaPD Kozarac, Vrbovsko875623572496
Kranjčević, BiorislavHPD Vinica, Duga Resa815569
Kranjec, AlojzHPD Gradina, Konjščina119476272
Kranjec, MarijaHPD Gradina, Konjščina1204899
Krasić, DamirHPD Pevec, Koprivnica897634452389252137
Kraševac, NevenkoPD Runolist, Oroslavje2972021261186324
Kraševac, NevenkoHPD Zanatlija, Zagreb1064783554479308215
Krbavčić, MarijanPD Glas Istre, Pula1278
Krečak, JosipaNije član PD, Šibenik1424
Kresović, StankoPD Kamenjak, Rijeka413257
Kristijan, DavorHPD Japetić, Samobor1414
Kristijan, RajkaHPD Japetić, Samobor117
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor1270917660
Krištofić, ŠtefanijaHPD Zaprešić, Zaprešić681458559487
Krmpotić, PavePD Zavižan, Senj712487324
Krpes, SnježanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb965836
Krušić, DarkoHPD ZET-Zagreb, Zagreb423401517447429
Krušić, DomagojHPD ZET-Zagreb, Zagreb1035
Krušić, LucijaHPD ZET-Zagreb, Zagreb494
Krušić, RenataHPD Zagreb-Matica, Zagreb68346231225616068
Krušić, VišnjaHPD ZET-Zagreb, Zagreb418
Krušlin, DarkoHPD Kunagora, Pregrada975798
Krušlin, LidijaHPD Kunagora, Pregrada1085
Krznar, KristinaHPD Japetić, Samobor1015828591509
Kudrna, NikolaNije član PD, Zagreb1536
Kukec, Danijela PK Ivanec, Ivanec14261044
Kukulić, Luka HPD Zagreb-Matica, Zagreb1374
Kumer, TomažPD Vinska Gora, Vinska Gora, Slovenija1229
Kursar, NevenHPD Kamenar, Šibenik32623622917813385
Kuštelega, KristinaPK Ivanec, Ivanec12561043753
Kuštelega, StjepanPK Ivanec, Ivanec3101821301339143
Kušter, MarinkoPK Ivanec, Ivanec1170
Kušter, NikolinaHPD Dugi vrh, Varaždin382293
Kutičić, DamirHPD Bilo, Koprivnica436
Kuzmanić, DamirPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb212112634212071
Kuzmić, LauraNije član PD, Zagreb1388
Labaš, PredragHPD Dugi vrh, Varaždin493325792692
Lacković, MiljenkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko727499
Ladišić, BožidarHPD Kunagora, Pregrada722541373313473265
Ladišić, MirjanaHPD Kunagora, Pregrada721540372312472264
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Lalić, KarloHPD Dirov brijeg, Vinkovci1002714
Lanča, BorisHPD Kapela, Zagreb248189679
Lanča, PaoloHPD Kapela, Zagreb247188678
Lazar, JosipPK Ivanec, Ivanec335262210210223
Lazarić, FeručoPD Glas Istre, Pula13361045801
Legesse, MichaelHPD Kupica, Zagreb1498
Lehpamer, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb560430
Lehpamer-Karača, ZdenkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1034906
Lepan, ŽeljkaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Lepčin, VesnaPD Runolist, Oroslavje514
Lesjak, MarijaPD Vinska Gora, Vinska Gora, Slovenija1228
Leskovar, Martin BrankoHPD Željezničar, Zagreb4328
Levanić, MarijaPD Runolist, Oroslavje643439303249150
Levanić, ŽeljkoPD Runolist, Oroslavje644440304250151
Linarić, KatarinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb189
Lisak Kasapović, ŽeljkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb123
Lisica, DraganHPD Mosor, Split137159291440
Lokmer, DragutinHPD Japetić, Samobor102101
Lončarić, IvanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1472
Lončarić, KrunoslavHPD HP i HT Učka, Rijeka6170
Lončarić, LeonHPD Zagreb-Matica, Zagreb1145
Lončarić, RobertPD Paklenica, Zadar13981068
Lovreček, DraženHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko280
Lovreček, KatarinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko15311118810705495285
Lovreković, ZvonkoHPD Željezničar, Zagreb408341
Lovrenčić, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1205923
Lovretić, DamirHPD Željezničar, Zagreb963849
Lovrić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica659472331323
Lucarić, VlastaHPD Japetić, Samobor176
Lučić, IrenaHPD Kapela, Zagreb828646683593
Lučić, PredragPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb1116811608542366
Lugarić, SilvijaHPD Kunagora, Pregrada1196
Lukšić, DanielPD Glas Istre, Pula13571010723646474
Lukšić, JelenaPK Scout, Samobor637518
Lulić, AnkicaPD Pinklec, Sveta Nedelja1473
Lulić, KarloHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko954668468402
Lutz, IvanPD Dubovac, Karlovac481406
Ljubej, AlenHPD Željezničar, Zagreb392
Machin, ŽeljkaPD INA Bjelolasica, Zagreb599434395406408
Mačečević, MarioPD Dubovac, Karlovac1296
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Majdak Kutičić, DraženkaHPD Bilo, Koprivnica395
Majić, KaticaHPD Zaprešić, Zaprešić915658484449368
Majić, MarkoHPD Zaprešić, Zaprešić916659485450369
Majković, KateHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari1153837597515348
Majnarić, JosipHPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Majnarić, TomislavHPD Petehovac, Delnice1146
Majnarić, ZoranHPD Petehovac, Delnice170167191195163
Malenica, MirjanaHPD Dirov brijeg, Vinkovci582385375315282
Malenica Ergović, KatarinaPU Dinaridi, Split14591121
Maleš, AntonioPD Svilaja, Sinj951688595513346210
Malić, RadovanNije član PD, Zagreb22
Malinović, StevoHPD Bršljan-Jankovac, Osijek14221070771695
Malović, HrvojeHPD Vinica, Duga Resa572384
Malovoz, TanjaPD Strilež, Crikvenica812689538468
Maltar, Ivan PK Ivanec, Ivanec1436
Maljevac, IvicaHPD Sopalj, Kostrena1393
Mandl, ElviraPD Opatija, Opatija317
Mandl, MladenPD Opatija, Opatija107312
Manojlović, Dražen PD Kalnik, Križevci14561119
Maras, DarkoNije član PD, Otočac1058773542503
Maras, MirjanaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13021077782681
Maras-Karačić, EdvinaPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb475426415
Marčić, UrošPD Kamenjak, Rijeka27916113510468
Mareš, MladenPD Kozarac, Vrbovsko316
Margitić, AmalijaHPD Željezničar, Zagreb11
Margitić, BernardHPD Željezničar, Zagreb211112
Margitić, BrunoHPD Željezničar, Zagreb100
Marić, DomagojHPD Zagreb-Matica, Zagreb850741516
Marijan, NikolaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1081
Marincel, JosipPD Vršak, Brod Moravice2510590
Marjanović, KristinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1342982704
Marjanović Mijić, MirjanaHPD Kapela, Zagreb77252835229318481
Markoč, JadrankaHPD Dinara, Knin13471113
Markoč, RonaldoHPD Dinara, Knin13481114
Markotić, TamaraNije član PD, Zagreb1502
Marković, FraneHPD Japetić, Samobor958672469403
Maroslavac, Mladen HPD Cibalia, Vinkovci1492
Marošević, VinkoHPD Lipa, Lipik374223171135
Maršanić, JosipHPD Japetić, Samobor765
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Maršić, RenataPD Dubovac, Karlovac629419292236175105
Maršić, ŽeljkoPD Dubovac, Karlovac630420293237176104
Martinčevič, DamjanPK Ivanec, Ivanec1403
Martinčević, Miljenko PK Ivanec, Ivanec14051033
Martinelli, IvaHPD Gora, Zagreb1097871676
Martinelli, TomislavHPD Gora, Zagreb1098872677
Martinić, JerkoHPD MIV, Varaždin14211106800
Martinjak, MarkoHPD Gradina, Konjščina1123831773
Marukić, JureHPD Željezničar, Zagreb175134745736
Mastelić, AnđelaPD Svilaja, Sinj609519
Mastelić, AnnaPD Svilaja, Sinj610520
Mastelić, PericaPD Svilaja, Sinj611493
Mastelić, ZoranPD Svilaja, Sinj55237227924017889
Matanović, AleksandraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1112
Matečić, MarioPD Vrapče, Zagreb1029737
Matejak, FilipHPD Bilo, Koprivnica987704
Matejak, ZdenkoHPD Bilo, Koprivnica905641494424354
Matejčić, SrećkoPD INA Bjelolasica, Zagreb612423394
Mateković, RobertHPD Željezničar, Zagreb1201881
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Matešić, DianaPD Obzova, Krk716526368306220131
Matica, JolandaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb162733927
Matijaš, VedranHPD Mosor, Split1137823
Matijašić, RobertoPD Glas Istre, Pula6051000791689482
Matijević, DragoHPD Belišće, Belišće767533381321226201
Matijević, JosipHPD Lipa, Lipik1208
Matijević, NivesHPD Lipa, Lipik1286
Matišin, Antun ŽeljkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb92
Matković, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb691621048974113
Mavrinac, DavorPD Dedomir, Križišće1305
Mazić, IvanHPD Kapela, Zagreb873856
Mažić, JuranNije član PD, Sisak1506
Medak, FraneHPD Grabovica, Ploče1046937669581
Medarić, DraženHPD Kapela, Zagreb1211941
Meden, MilanPD Maribor Matica, Maribor, Slovenija193117705531
Medić, BranislavHPD Dirov brijeg, Vinkovci10011049757660463
Medić, MiraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1049863624582
Medvarić-Bračko, RužicaHPD Bilo, Koprivnica294456672585
Merle, JosipHPD Petehovac, Delnice11071117
Mesić, IvanHPD Runolist, Zagreb1479
Meštrić, BrankoPD Šumar, Zagreb32519612091108
Meštrić, MarijankaPD Šumar, Zagreb559378264
Meštrić, MarioHPD MIV, Varaždin1453
Mežnarić, DamirHPD MIV, Varaždin451286231205153167
Mežnarić, DavorkaHPD MIV, Varaždin520
Mička, DanijelHPD Pliva, Zagreb8261041749652
Mihalić, ElijasHPD Japetić, Samobor38124019216710341
Mihalić, ElijasHPD Japetić, Samobor1464
Mihalić, KristinaHPD Japetić, Samobor501081039397276
Mihalić, Kristina 2XHPD Japetić, Samobor13721078
Mihaljević, LukaHPD Željezničar, Zagreb111150
Mihaljević, NenadHPD Željezničar, Zagreb83115
Mihelčič, MarjetaPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija679
Mihelčić, IvicaHPD Lipa, Sesvete847695716
Mihelič, MiroPD Kočevje, Kočevje, Slovenija431322266
Mihelič, SonjaPD Kočevje, Kočevje, Slovenija430321265
Mihelić, IgorHPD Vučedol, Vukovar13261095
Miholek, MiljenkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb161103134263235
Mihovec-Grdić, MiraPD INA Bjelolasica, Zagreb588779637559440
Mijić, AnteHPD Kapela, Zagreb77352935329418582
Mijić, BerislavPD Šumar, Zagreb397328
Mikac, VesnaHPD Bregana, Bregana1102899636659461
Mikić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb883766618535380
Mikić, LjubomirHPD Zagreb-Matica, Zagreb881764616533402
Mikić, MarinNije član PD, Zagreb1245
Mikić, NatašaHPD Zagreb-Matica, Zagreb882765617534
Mikić, SnježanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb880763615532401
Miklić, RobertoHPD Zagreb-Matica, Zagreb613453418407382
Mikšik, Branka AnaPD Željezničar, Gospić526492492579
Mikulandra, ŽeljkoHPD Kamenar, Šibenik327235230179
Mikulčić, IgorHPD Zagreb-Matica, Zagreb1103805
Mikulec, MirjanaPD Zagorske steze, Zabok1053
Mikuš, IgorPD Grohot, Marija Bistrica1214949740700
Milak, NevenkaHPD Dirov brijeg, Vinkovci1036746519448
Milan, ĐeniHPD Zaprešić, Zaprešić894712505484
Milanović, SavoPD Obruč, Jelenje23513196693813
Milčić, KaticaHPD Željezničar, Zagreb80956438932820998
Milčić, NevenHPD Željezničar, Zagreb81056539032921099
Milčić, NevenaHPD Željezničar, Zagreb806
Milčić, RadovanHPD Željezničar, Zagreb808563388327208
Miletić, IvorPD Munjara 1907, Zagreb676
Miletić, MaksimPD Munjara 1907, Zagreb649443
Milobara, DragicaHPD Dirov brijeg, Vinkovci456412
Milobara, TomislavHPD Dirov brijeg, Vinkovci403292223180158
Miloloža, SanjaHPD Zagreb-Matica, Zagreb758537366304254181
Miloloža, ZoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb75952336129918987
Milovac, AntonijaHPD Željezničar, Zagreb1204865619536389
Milovac, BornaHPD Željezničar, Zagreb1203
Miložić, IvicaPD Zanatlija, Osijek1190859623550371229
Miljanović, LidijaPD Zavižan, Senj322
Minđek, JosipPK Ivanec, Ivanec1012723
Mirić, MiranHPD Zagreb-Matica, Zagreb11981012
Mirt, MiroHPD Željezničar, Zagreb1327956690598413233
Mišćenić, MarioPD Opatija, Opatija365
Mišić, SlavicaHPD Dirov brijeg, Vinkovci1344985
Mišić-Mareš, BrankicaPD Kozarac, Vrbovsko315185448386249184
Miško, HrvojePD Kalnik, Križevci495
Mišković, MirjanaHPD Dirov brijeg, Vinkovci1300926706
Mišković, SonjaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13501005729706
Miškulin, MilicaHPD MIV, Varaždin144825295
Mlinarević, AntunPD Ptuj, Ptuj, Slovenija289273384324395
Mlinarić, DraženHPD Klikun, Pleternica1062781551476374247
Mock, AntonioHPD Gora, Zagreb1539
Mock, BrigitaHPD Gora, Zagreb1537
Modrušan, ZlatkoPD Glas Istre, Pula1235
Mohorko, MarjanaPD Zabukovica, Griže, Slovenija805745
Molan, ViktorijaHPD Japetić, Samobor956685536466330219
Molan, ZvonimirHPD Japetić, Samobor957686537467331220
Molek, Dejvi PD Tuhobić, Rijeka1465
Mrakovčić, MarijanHPD Kapela, Zagreb539
Mrakovčić, VesnaHPD Kapela, Zagreb542
Mrakužić, EnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko140694430137
Mrakužić, NinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko139684332158
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrazović, IvaHPD Gradina, Konjščina1523
Mrđen, ZvonimirPD Kamenjak, Rijeka650459
Mubrin, NatašaHPD Dugi vrh, Varaždin590390
Mudri, BorisHPD Zanatlija, Zagreb46030020215788
Mudri, IvanPK Ivanec, Ivanec469307218212
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Mujkanović, VedranPD Planinorci, Zagreb1130994
Munko, BorisPD Yeti, Kutina780592467443364
Murganić, VitomirDPIOPV Osmica, Karlovac186122175150428
Murgić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb504755
Murgić, MarioHPD Zagreb-Matica, Zagreb503
Muslim, FranoHPD Mosor, Split841656
Muštra, MirjanaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb711486326270399
Muža, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb188
Mužević, DubravkoPD Strilež, Crikvenica738512447385285
Mužević, MarijanaPD Strilež, Crikvenica737511446384284
Mužjak, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar1291
Nađ, IgorHPD Dirov brijeg, Vinkovci332242194177138116
Najman, FilipHPD Zagreb-Matica, Zagreb935928
Nemčić, LidijaNije član PD, Zagreb952
Nestić, RužicaHPD Bilo, Koprivnica1162847646600443267
Nikčević, RolandoPD Medveščak, Zagreb731500443381248157
Nikšić, AndrejHPD Zagreb-Matica, Zagreb1287968806
Nišević, NikolaPK Ivanec, Ivanec41930621320314493
Novak, IvanHPD Lipa, Sesvete313258247245386
Novak, NenadPK Ivanec, Ivanec554505449437321
Novak Penga, HelenaPD Paklenica, Zadar686570
Novak-Čorić, MladenHPD Zanatlija, Zagreb477
Novinc, DavorPD Višnjevica, Ravna Gora537517
Nuli, RobertHPD Milengrad, Budinščina14331103
Oblak, AleksanderPD Pošte in Telekoma, Ljubljana, Slovenija501396309393
Očić, BrankaPD Naftaplin, Zagreb14255313947
Ofak, VidaPD Kočevje, Kočevje, Slovenija250160122927564
Opić, JagorHPD Lipa, Lipik930867
Ozretić Špiljar, IvanaNije član PD, Zagreb667888
Ožanić, KrešimirHPD Japetić, Samobor98227
Ožetski, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb38728118219011360
Ožvald, KsenijaPD Dubovac, Karlovac547362
Pađen, IvicaPD Kamenjak, Rijeka1096879681591459
Pađen, MarkoPD Kamenjak, Rijeka1095878680590458
Pahernik, HrvojeHPD Vihor, Zagreb355
Pahernik, MatijaHPD Vihor, Zagreb356272763
Pahernik, MladenHPD Stupnik, Gornji Stupnik837590764662
Pandak, SlavkoHPD Japetić, Samobor990768535520
Pandurić, MladenHPD Bilo, Koprivnica24014410299
Pap, ZlatkoHPD Dugi vrh, Varaždin12214083
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Pavlic, EduardHPD Međimurje, Čakovec1135820
Pavlic, LjubicaHPD Međimurje, Čakovec1134819
Pavlic, MirjanaPD Bundek, Mursko Središće329269215183
Pavlič, Arnold ArčiPD Železničar, Celje, Slovenija902639509436390
Pavlić, ZlatkoPD Grafičar, Zagreb570806
Pavlin, DaliborkaHPD Stanko Kempny, Zagreb7165
Pavlin, DomagojHPD Stanko Kempny, Zagreb7266
Pavlin, PaulaHPD Stanko Kempny, Zagreb960
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Pavliša, ValentinaPK Scout, Samobor1280920760661
Pavlov, JasminkaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13511006730668
Pavlović, MatoPD Knezgrad, Lovran232187
Pažulinec, StjepanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko982
Pecirep, GoranaPD Kamenjak, Rijeka412869621540
Pečevski, JasminkaPK Ivanec, Ivanec1381
Pedišić, AnaPD INA Bjelolasica, Zagreb496391
Pehar, RinoHPD Željezničar, Zagreb877
Pejša, JosipHPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac42170108
Penga, VedranaPD Paklenica, Zadar687571
Peperko Halužan, TatjanaPK Ivanec, Ivanec1243962
Perčić, IvankaHPD Međimurje, Čakovec1365
Perić, AnitaNije član PD, Zagreb783
Perić, DragicaHPD HP i HT Učka, Rijeka817574400335221134
Perić, Mario PD Mališćak, Velika1485
Perić, MatijaHPD HP i HT Učka, Rijeka818575401336222135
Perkov, MatejHPD Kapela, Zagreb856605427363238125
Perković, Ante HPD Kozjak, Kaštel Sućurac1432
Pervan, TvrtkoHPD Zaprešić, Zaprešić15211111804
Petek, MarkoPK Ivanec, Ivanec1076857653657
Petrak, IngridPD Duga, Rijeka1486
Petrak, ŽeljkoPD Kamenjak, Rijeka14871076
Petranović, IrenaPD Zanatlija, Osijek1408
Petranović, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb105
Petrič, BogdanPD Ajdovščina, Ajdovščina, Slovenija936667465401269154
Petričević, KrunoPD Bundek, Mursko Središće14701061766664466263
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Petrić, LudmilaPD Opatija, Opatija637264280
Petrlić, StjepanHPD Zaprešić, Zaprešić1172
Petrlić, VesnaHPD Zaprešić, Zaprešić1000713609
Petrović, BrankoPD Pinklec, Sveta Nedelja15261116
Petrović, Maja PD Pinklec, Sveta Nedelja1525
Petrović, NevenHPD Željezničar, Zagreb1080796583502362246
Petrović, RužicaPD Zanatlija, Osijek1210874664623
Petrović, ŽeljkoPD Zanatlija, Osijek1052771663576
Petruša, JelenaPD Vrlovka, Kamanje1289
Picek, DarkoNije član PD, Zagreb219
Pinjušić, AndrijaHPD Japetić, Samobor15078666658
Pinjušić, BrankaHPD Japetić, Samobor151796775110
Piria, RobertHPD Željezničar, Zagreb14091063
Pirić, DraganHPD Kozjak, Kaštel Sućurac3963184172
Piršljin, LucijaHPD Garjevica, Čazma1386
Piršljin, LukaHPD Garjevica, Čazma13221023783
Piršljin Mock, NikolinaHPD Gora, Zagreb1538
Pisek, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb515363
Planinšek, AnicaPD Pinklec, Sveta Nedelja1077
Planinšek, MladenPD Pinklec, Sveta Nedelja843635632556471
Plantaš, IgorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko655445407
Plantaš, ZvonimirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko295498
Pleško, DamirPD Psunj, Pakrac20712394143
Plešnik, DamirPD Grafičar, Zagreb253173158234
Pobi, DarinkaHPD Bilo, Koprivnica800557429365271192
Pobi, Darinka 2XHPD Bilo, Koprivnica1231893627604445268
Podgajski, JoškoPD Pinklec, Sveta Nedelja863609466
Podsečki, IvicaPK Ivanec, Ivanec857721752656456
Podvez, DraženPD Bundek, Mursko Središće971749
Pogačar, MaraPD Dubovac, Karlovac448339237231195168
Pojer, MarinPD Glas Istre, Pula1488
Polaček, LilijanHPD Željezničar, Zagreb23
Polaček, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb15131329
Polak, BaricaHPD Bilo, Koprivnica866670577544
Polak, ZvonkoHPD Bilo, Koprivnica867671578545
Polanšćak, SilvijePD Planinorci, Zagreb1070929717622
Polić, MarioNije član PD, Šmrika1412
Poljak, ŽeljkoHPD Međimurje, Čakovec1156840604523385232
Pomper, BožoPD INA Bjelolasica, Zagreb47937526221318179
Pop, JosipPD Ravna gora, Varaždin25114887
Popijač, MiroslavHPD Sisak, Sisak1811111912
Popijač, VedranaHPD Sisak, Sisak204
Popović, IgorPD Obruč, Jelenje384231146111130
Popović, JadrankoPD Obruč, Jelenje2161188965426
Popović, StankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb9113881103123
Popović, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb273155139106
Posarić, DaliaHPD Bilo, Koprivnica14661071
Posarić, DaliaHPD Bilo, Koprivnica276245513445287223
Posarić, IgorPD Strilež, Crikvenica1482
Posavec, AnaHPD Bilo, Koprivnica11131047
Posavec, RudolfHPD Pliva, Zagreb1141
Posavec, StjepanPD Zagorske steze, Zabok961902789687
Požek, EmaNije član PD, Zagreb1016
Požek, MiroslavNije član PD, Zagreb1017
Požgaj, IrenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb853673564548
Požgaj, KarloHPD Zagreb-Matica, Zagreb851802
Požgaj, LeonardHPD Zagreb-Matica, Zagreb852803
Prajdić, Veljko HPD Zrin, Petrinja1434
Prebeg, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1989458141
Prekomorec, NadaPD Kalnik, Križevci1176852610
Protulipac, DarkoHPD Martinščak, Karlovac1028753
Protulipac, DavorHPD Martinščak, Karlovac1038754711621
Prpić, TatjanaPD Kamenjak, Rijeka357253165166
Prskalo, AndreaPD Lisina, Matulji270
Prskalo, MarlenaPD Lisina, Matulji269
Prskalo, NikolaPD Lisina, Matulji271
Prskalo, PatrikPD Lisina, Matulji372
Prusina, DarkoPD Zanatlija, Osijek4432781801407718
Pučar, DamirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko575413379319257150
Pučar, RenataHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko574414378318256149
Pukšec, MirjanaPD Dubovac, Karlovac36123317914213283
Pulig, DraženHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko60739527621813450
Puljar, AnaPD Dubovac, Karlovac1004
Punek, DuškoPD Munjara 1907, Zagreb541425432563
Pušćenik, BranimirPD Runolist, Oroslavje307179114128136
Rac, EsteraHPD Bilo, Koprivnica1139
Rac, RenatoHPD Bilo, Koprivnica543444699603422
Radan, AnđelaPD Medveščak, Zagreb702480403338
Radaš, DanijelaHPD Željezničar, Zagreb1331
Radatović, TomislavPD Dubovac, Karlovac1138896811
Rade, StjepanPD Dubovac, Karlovac963338
Radičević, NenadPOSK PTT, Beograd, Srbija1132885667641
Radić, BiljanaHPD Zanatlija, Zagreb1306936668580400
Radić, OgnjenHPD Sveti Ilija, Baška Voda478313251333277239
Radić, PredragPDS Velebit, Zagreb156356409344227
Radojčić, JasminkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb90
Radonić, IvanaHPD Mosor, Split1339
Radošić, PatriciaPD Elektroistra, Pula1499
Radotović, DijanaHPD Bilo, Koprivnica1174
Radotović, NevenHPD Bilo, Koprivnica1175
Radović, BiserkaPD Viškovo, Viškovo1163
Radović, GoranNije član PD, Zagreb1219
Radović, PredragPD Viškovo, Viškovo1164
Radulović, LjubicaPD Naftaplin, Zagreb946660459396260140
Rajčević, ZlatanHPD Sniježnica, Dubrovnik660546661
Rajer, BrankoPD Dubovac, Karlovac41431423419214075
Rajer, FranPD Dubovac, Karlovac997
Rajer, RikardoPD Dubovac, Karlovac996
Rajh, FranciPD Planika, Maribor, Slovenija450285
Rajić, MilanHPD Klikun, Pleternica618404286226168127
Rajić, NadaHPD Klikun, Pleternica869
Rajković, EminaHPD Belišće, Belišće707482360298218124
Ranogajec, DamirPK Ivanec, Ivanec1247975
Ranogajec, FranciskaPD Zagorske steze, Zabok1057952
Ranogajec, JasnaPK Ivanec, Ivanec1246974
Rasonja, IvanHPD Željezničar, Zagreb669450337311232143
Raukar, RatomirPD Opatija, Opatija1047762532460293174
Ravlić, LucaHPD Klikun, Pleternica616402284224
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Rebrović, KsenijaNije član PD, Zagreb766
Rešetić, IvanHPD Željezničar, Zagreb155647564
Rezo, TihomirHPD Lipa, Sesvete1225890638560462
Ribičić, ŽeljkoHPD Mosor, Split449331315
Rihtarić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica799
Rihtarić, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Rikel, MarijaPD Opatija, Opatija473310249254186
Rivić, MatoPD Dubovac, Karlovac603
Rkman, SinišaPD Ravnica, Vukovar986
Robić, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko625466405340259153
Robić, ŽeljkicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko624467404339258152
Roca, OzrenPD Zagorske steze, Zabok1319950
Roček, ŽarkoHPD Lipa, Lipik29219017013011773
Rogina, DavorHPD Kunagora, Pregrada912697560626432
Rogina, SnježanaHPD Kunagora, Pregrada911696719625
Rojnić, LoredanaPD Glas Istre, Pula20115293846139
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Rončević, MajdaPD Zanatlija, Osijek13211105799701491
Ropac, DamirPD Obzova, Krk13951026727633438255
Rosandić, JelenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb621503398376288188
Rosić, ZdenkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb364239
Roštohar, AntonPD Nazarje, Nazarje, Slovenija844664522531367
Rotar, ŽeljkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb491368269215172161
Roviščanec, DraženHPD Garjevica, Čazma693602626546453
Rožić, DanielHPD Zagreb-Matica, Zagreb82
Rukavina, RudolfPD Šumar, Zagreb227255
Rukavina, SlavkoPD Dubovac, Karlovac1297
Rukljač, BrunoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1111807568494323183
Rumac, BorisPD Opatija, Opatija530343
Rumac, MarijaPD Opatija, Opatija531344
Rupić, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb688465433367240129
Rzaunek, IvanHPD Kapela, Zagreb536352246
Sabo, MarijanaHPD Belišće, Belišće782538367305202156
Sabo, Marijana 2XHPD Belišće, Belišće1290966696691
Sabolić, IvicaHPD Lipa, Sesvete438
Sabolić, SilvanaHPD Lipa, Sesvete437
Sadaić, BrankaPD Zagorske steze, Zabok719597419415
Sadaić, IvanPD Zagorske steze, Zabok720598420416
Salajec, BožicaHPD Bilo, Koprivnica884628694679
Sandroni, GiulianoPD Zagorske steze, Zabok1056951
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Sclaunich, BiserkaPD Opatija, Opatija516333357295397
Sedić, TarikHPD Zagreb-Matica, Zagreb15091099797698487282
Sedmak, MarkoPD Susedgrad, Zagreb568460
Sedmak, NikolaPD Susedgrad, Zagreb519461
Seidl, FilipHPD Željezničar, Zagreb1332
Sekulić, SrećkoHPD MIV, Varaždin864
Sekušak, SrećkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb4242772141649328
Selan, AntonPD Kočevje, Kočevje, Slovenija52233823318210732
Selanec, Marko PD Kalnik, Križevci14271084
Seleši, JanošPD Grebengrad, Novi Marof169
Seleši, MarijaPD Grebengrad, Novi Marof47764143
Sermek, IvanHPD Međimurje, Čakovec331320253201
Sermek, VericaHPD Međimurje, Čakovec330319252200
Sever, BiljanaHPD Dugi vrh, Varaždin626470317261264266
Sili, IrenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1220
Silić, NardiHPD Mosor, Split646441314258180
Simunić, DamirNije član PD, Rijeka718616
Simunić, GoranNije član PD, Rijeka717615
Sinno, SaraPD Pinklec, Sveta Nedelja1108
Sinjerec, KrunoslavHPD Bilo, Koprivnica632473430420297
Sirnik, LjiljanaPD Kamenjak, Rijeka1006718620537
Skender, DragicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb373357254247154121
Slamenik, HermanPD Zavižan, Senj65198154117283
Slukić, LjiljanaHPD Bilo, Koprivnica888984735637
Slunjski, StjepanHPD Zagreb-Matica, Zagreb795553454569
Smajila, IlanNije član PD, Zagreb1387
Smajila, MarinNije član PD, Zagreb1389
Smerdelj, DubravkaPD Dubovac, Karlovac447283236184135106
Smerdelj, SlobodanPD Dubovac, Karlovac619405288235174107
Smirnjak, DavorPD Vrapče, Zagreb267
Smokvina, JasnaNije član PD, Rijeka803
Smolčec, JadrankaHPD Zagreb-Matica, Zagreb842921705
Smolčec, LjerkaPD INA Bjelolasica, Zagreb50533723218110631
Smolčec, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb46330120415910430
Smolčec, NenadPD INA Bjelolasica, Zagreb652497335279242209
Smolec, MatijaHPD Željezničar, Zagreb45
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Smolec, ŽeljkaHPD Željezničar, Zagreb44
Smoljanović, MiraHPD Bilo, Koprivnica25214510125315266
Sojč, AnđelkoPD Runolist, Oroslavje2871661151056048
Sojč, KrešoHPD Zanatlija, Zagreb764536770
Sokolić, VesnaHPD Bilo, Koprivnica974799606606
Sonički, VladimirPD Petrov vrh, Daruvar563381305251201240
Sporiš, DragicaHPD Zaprešić, Zaprešić892631503482336
Sporiš, ŽeljkoHPD Zaprešić, Zaprešić893711504483337
Srebrenjak, SašaHPD Međimurje, Čakovec1091
Sršan, MajaHPD Zagreb-Matica, Zagreb266
Stamenković, IdaHPD Platak, Rijeka508329358296
Starčević, VanjaPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija106
Staš, MiroslavHPD Dirov brijeg, Vinkovci14201042750654454
Steiner, ZorkoHPD Orahovica, Orahovica15071097796697
Stilinović, DavorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko999710502431
Stilinović, JadrankoHPD Japetić, Samobor1959354342111
Stipaničev, SergejPD Kamenjak, Rijeka20611498714345
Stipetić, StjepanHPD Klek, Ogulin749531414611
Stipić, VedranPD Obruč, Jelenje230
Stiplošek, JosipPD Stubičan, Donja Stubica1223886
Stjepanović, MladenHPD Tikvica, Županja221
Stojnović, BorisPD Duga, Rijeka64
Strakoš, DanijelHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1222884630
Stražina, VjekoslavPD Paklenica, Zadar1440
Strilić, TomislavHPD Japetić, Samobor1212875
Strmečki, MatoPD Ptuj, Ptuj, Slovenija750
Sučić, SuzanaHPD ZET-Zagreb, Zagreb671
Sudac, IvicaPD Dubovac, Karlovac1003
Sudar, HrvojkaHPD Bilogora, Bjelovar200
Sunek, KrešimirHPD Lipa, Sesvete555630
Surić, MašaPD Paklenica, Zadar13971067
Svara, DamirPD Obruč, Jelenje339
Svetić, VlatkoHPD Visočica, Gospić19189206307
Svilić, DominikPD Dubovac, Karlovac340259186197
Svilić, DraženPD Dubovac, Karlovac343261188199
Svilić, IrenaPD Dubovac, Karlovac342284187198
Svilić, TinPD Dubovac, Karlovac341260185196
Svirčić, ZoranPD Mališćak, Velika15131107
Šabalj, IvanPD Bistra, Poljanica Bistranska11881090
Šabarić, SandraPD Pinklec, Sveta Nedelja802625546552434
Šabić, LjiljanaHPD Japetić, Samobor208550397526467
Šabić, RužicaHPD Japetić, Samobor257388267221292
Šajnović, StjepanHPD Međimurje, Čakovec1264977700607
Šamec, MiaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko730579456422414
Šamec, MiljenkoHPD Gorščica, Zagreb1037751790688
Šamec Jurmanović, DijanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko984703534465325244
Šantek, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb298280226227216205
Šantić, JagodaHPD Kapela, Zagreb528340324267
Šarić, AlicaHPD Papuk, Virovitica14191040793
Šarić, AugustinHPD HP i HT Učka, Rijeka76
Šarić Kekić, NatašaHPD Vihor, Zagreb913747635
Šćukanec-Hopinski, HelenaHPD Željezničar, Zagreb1200
Šebek, RozmeriHPD Mosor, Split256
Šebrek, NikolaHPD MIV, Varaždin2991024725
Šeper, DenisHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko587
Šeper, JadrankoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko500327277219212130
Šeper, KarolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko499397278271211139
Šeper, NikolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko608
Šepetavec, VlastaHPD Lipa, Lipik932868
Šer, VedranNije član PD, Samobor14511065
Šeremet, GoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb115
Šeremet, ŠukrijaHPD Klek, Ogulin422
Šerkinić, GordanPK Sljeme, Zagreb48754044
Šešok, DušanPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija14151085787685481
Šibenik, DragicaHPD Cibalia, Vinkovci1101957
Šijan, VlatkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb742767533464318
Šikić, DunjaHPD Japetić, Samobor127124
Šimičić, MatoHPD Zagreb-Matica, Zagreb321206219168137159
Šimić, NedaHPD Vinica, Duga Resa13701004
Šimunić, AnkicaHPD Dirov brijeg, Vinkovci1072834593
Šimunić, IvaHPD Pliva, Zagreb452326275230
Šimunić, ZlatkoHPD MIV, Varaždin1841197390
Šimunović, RajkaHPD Sokolovac, Požega1177900688642
Šincek, MiraPD Ravna gora, Varaždin435
Šipek Ćuk, NikolinaPD Stubaki, Stubičke Toplice832585510438340195
Šiprak, MiroslavHPD Zanatlija, Zagreb906642506433303213
Šivak, MarioHPD Kapela, Zagreb967687481411270155
Školjak, NatalijaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko532347240188111
Škrbina, MarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb64143730224814965
Škufca, SilvoPD Kočevje, Kočevje, Slovenija249197
Škugor, NevaPD Pinklec, Sveta Nedelja1230
Škugor, SašaPD Zavižan, Senj323
Škundrić, SlobodankaHPD Bilo, Koprivnica656449439373243241
Šljerić, IvanaHPD Kapela, Zagreb1206954
Šoić, DanicaHPD MIV, Varaždin17783504725
Šoltić, IvanHPD Dugi vrh, Varaždin940657463400262
Šoš, MijoPD Dilj gora, Slavonski Brod14357336140
Šoškić, VioletaPD Železničar, Beograd, Srbija492323584647
Šoštar, AdamPK Ivanec, Ivanec421265
Šoštar, BožidarPK Ivanec, Ivanec420264212209
Šoštar, SrećkoPK Ivanec, Ivanec470369
Šoštarić, MilanHPD Japetić, Samobor366379310260376
Španiček, KarolinaHPD Bilo, Koprivnica657
Španja, BorisNije član PD, Vodice1425
Špehar, BarbaraHPD Bilo, Koprivnica14801073
Špehar, MirjanaPD Zanatlija, Osijek1298925
Špicar, Silvija PK Extreme, Čakovec14581112
Špiljak, Rajko HPD Kunagora, Pregrada1522
Špiljar, DavorHPD Zagreb-Matica, Zagreb600524
Špiljar, GoranNije član PD, Zagreb668889
Špiljar, VišnjicaNije član PD, Stupnik760
Špoljarić, Nevenko HPD Željezničar, Zagreb14431052
Šporčić, DominikaPD Lisina, Matulji886761
Šporčić, IvanPD Viškovo, Viškovo245282320
Šporčić, IvicaPD Duga, Rijeka770527351292196132
Štajduhar, JosipPD Vršak, Brod Moravice2410491
Štancl, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb925678571516388249
Štancl Žunjević, NoaHPD Kapela, Zagreb1265
Štanfel, OzrenPD Kamenjak, Rijeka282
Štefanec, DanicaPD Runolist, Oroslavje585
Štefanec, SanjaPK Ivanec, Ivanec1239972743
Štefanec, StjepanPK Ivanec, Ivanec1240973744
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Štruc, NinaPD Maks Meško, Ormož, Slovenija1152
Štruk, MartinaNije član PD, Zagreb1431
Štulec, ZlatkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko544359256202121100
Šuman, ĐurđaPD Naftaplin, Zagreb439291289228147119
Šuvar, MiljenkoHPD Željezničar, Zagreb502
Tabak, IvicaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek865694649
Tadić, NediljkaHPD Željezničar, Zagreb8651
Tajnšek, VinkoPD Šentjur, Šentjur, Slovenija461677471405421
Takšić, ŽeljkoHPD Dirov brijeg, Vinkovci708567479410317
Talajić, LukaPD Kamenjak, Rijeka1460
Tancer, ŽeljkoPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Tancer, ŽeljkoHPD Prpa, Baške Oštarije13941025726631437254
Telebec, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb1120953
Telic, TamaraHPD Bilo, Koprivnica889794
Terzić, KrešimirHPD Kapela, Zagreb1059864
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Tihić, SenadHPD ZET-Zagreb, Zagreb690
Tikulin, AnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb796554376316197
Tišler, ViktorPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb843847564580
Tišljar, GoranHPD MIV, Varaždin757813579498329
Tišljar, PeroHPD MIV, Varaždin1308669513517
Tkalac, BerislavHPD Tikvica, Županja7329535479
Tomac, AnaHPD Papuk, Virovitica14131036742693483
Tomac, IvankaHPD MIV, Varaždin203382270366350
Toman, JosipHPD Sokolovac, Požega1178901689
Tomasi, NarcisoPD Kamenjak, Rijeka66256217
Tomašević, MonikaPD Psunj, Pakrac5061086
Tomašević, ŽeljkoHPD Lipa, Lipik453330573497363278
Tomić, VesnaHPD Lipa, Lipik931653788686
Tomljenović, Biljana PD Troglav, Knin1511
Tomljenović, Željko PD Troglav, Knin1512
Tonković, ZdravkoHPD Garjevica, Čazma13591050
Tot, JelaHPD Bilo, Koprivnica861976
Tovrloža, ĐorđePD INA Bjelolasica, Zagreb101154150113105160
Trkulja, NadaHPD Zagreb-Matica, Zagreb458295470404306
Trninić, AlanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1078808
Tržić, DubravkaPD Planinorci, Zagreb1129993
Tržić, HrvojePD Krndija, Našice1491
Tudorić, DijanaHPD Kamenar, Šibenik11091107289
Tunuković, VesnaHPD Dirov brijeg, Vinkovci584483396355316
Turić, BranimirHPD Kičerak, Krivodol1030738
Turina, NedaPD Zavižan, Senj1005716518463360231
Turinski, MartaPD Dubovac, Karlovac1494
Turk, BarbaraPD Zagorske steze, Zabok1065784555480416
Turk, DominikPD Pinklec, Sveta Nedelja1110
Turk, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin187129726383
Turk, NikolaPD Zagorske steze, Zabok1066785556481417
Turk, ValentinaHPD Bilogora, Bjelovar171
Turkalj, DraganHPD MIV, Varaždin1839886
Turkalj, MilanHPD MIV, Varaždin304454
Turković, VišeslavHPD Gojzerica, Požega1471
Tušek-Lončarić, JasnaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1490
Ujčić, VanjaPD Glas Istre, Pula1074992
Ulipi, BiserkaHPD Željezničar, Zagreb324266248193182
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Uljatovski, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko53334824118911235
Uremović, AnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko653
Uremović, DenisHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko729
Uremović, IvanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko284447
Uzar, SrečoPD Nazarje, Nazarje, Slovenija1109862639616444
Vac, TugomiraPD INA Bjelolasica, Zagreb509399281282214101
Vac, VladimirPD INA Bjelolasica, Zagreb510400282283215102
Vahtarić, MoricHPD Vinica, Duga Resa9334345281
Vahtarić Goreta, SilvijaHPD Vinica, Duga Resa239157
Vajtner, DragutinPD Zanatlija, Osijek13431051
Valečić, DragoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1183
Valečić, JanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1272
Valečić, KarlaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1271
Valečić, LovroHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1273989
Valečić, MarijanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1182915
Valenčić, LjiljanaHPD Zanatlija, Zagreb919727
Valio, IvanPD Dubovac, Karlovac388
Valio, MiraDPIOPV Osmica, Karlovac185121123139166234
Varga, NinoPD Runolist, Zagreb13671019
Vargek, MiljenkoHPD Kapela, Zagreb472309238233169
Vargek, MiraHPD Kapela, Zagreb471308245232170
Važić, TihanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb934927
Večenaj, MirjanaHPD Bilo, Koprivnica1345986707
Vedriš, MladenHPD Kapela, Zagreb328244193242165
Vejić, AlenkaPD Svilaja, Sinj551371298243224136
Vejić, ZoranPD Svilaja, Sinj26424115111412877
Verović, Antun HPK Sv.Mihovil, Šibenik14371064
Vesely, VinkoHPD Martinščak, Karlovac534350290229276158
Vesely, VinkoHPD Vinica, Duga Resa14181039747651452261
Vičić, VladimirPD Glas Istre, Pula779
Videk, IvanNije član PD, Zagreb1503
Vidoš, IvaHPD Željezničar, Zagreb1340980702609424242
Vidoš, IvicaHPD Željezničar, Zagreb1341981703610425243
Vidović, MaraHPD Papuk, Virovitica1515
Vidović, NatašaHPD Bilogora, Bjelovar6761
Vidrih, RominaPD Obruč, Jelenje23413095683712
Viduka, DubravkaPD Croatia Airlines, Zagreb633421295342
Viduka, KrešimirPD Croatia Airlines, Zagreb634422296272229
Viduša, EvaHPD Željezničar, Zagreb237
Viduša, LovroHPD Željezničar, Zagreb14992
Vieriu, Luminita- AlexandraHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1221883629
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Vinković, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar351274301265219144
Višević, IvanaHPD Runolist, Zagreb1478
Vitelj, Danijela HPD Bilo, Koprivnica13831017
Vitez, DuškoPK Ivanec, Ivanec3091811311319044
Vitez, IvanPK Ivanec, Ivanec308180128132
Vlah, LanaPD Šumar, Zagreb398289227222
Vlah, LukaPD Šumar, Zagreb1069
Vlah, ZvonimirPD Šumar, Zagreb399290228223312
Vlahek Jakšić, DubravkaNije član PD, Zagreb743572444382
Vlaho, DraženPD Dubovac, Karlovac525
Vlahović, AntonijaPD Munjara 1907, Zagreb540424431562
Vlahović, VeljkoHPD Željezničar, Zagreb131203127101
Vlahušić, KatjaHPD Dubrovnik, Dubrovnik305267
Vlašić, StjepanHPD Zagreb-Matica, Zagreb462
Vojvoda, BožidarHPD Bilogora, Bjelovar125
Vojvodić, DragutinPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1207
Volenec, VladimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb948662461398
Volić, ViliPDS Velebit, Zagreb14811074775674
Vondraček, MilanNije član PD, Samobor1167848607
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Vorše, LidijaPD Zanatlija, Osijek12621062
Votuc, MarijaHPD Bilo, Koprivnica870750691
Votuc, VladimirHPD Bilo, Koprivnica871669529547
Vovk-Šain, KrešoHPD Zagreb-Matica, Zagreb512392338284
Vrabec, IgorHPD Runolist, Zagreb1541
Vranješ, DenisHPD Mosor, Split349211160126
Vrbanac, JurajHPD Sisak, Sisak36823017817312970
Vretovski, IrenaPD Strilež, Crikvenica1346988708653468
Vrlec, DragutinUP Dalekovod, Zagreb228137
Vršić, SonjaPD Bundek, Mursko Središće527
Vučinić, NikolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko441501
Vučinić, RolandHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko442448339343
Vuglač, JurajPK Ivanec, Ivanec816610601632
Vuglač, KrunoslavPK Ivanec, Ivanec1187
Vujanović-Kotaršćak, MarkoHPD Bilogora, Bjelovar787613473461
Vujičić, MiloradHPD HP i HT Učka, Rijeka77204
Vujnović, MilanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1961841691298558
Vuk, AnkicaPD Karlovačka zvijezda, Karlovac793551644564
Vuk, JosipPD Karlovačka zvijezda, Karlovac794552645565
Vukasović, IvanHPD Zaprešić, Zaprešić995708500429280163
Vukasović, RužicaHPD Zaprešić, Zaprešić994707499428279162
Vukić, GoranPK Horizont VG, Velika Gorica10871022
Vukić, SandraPK Horizont VG, Velika Gorica10861021
Vukić, ŽeljkaPD Zagorske steze, Zabok1009
Vukorep, Letizia AntonellaNije član PD, Zagreb1218
Vuković, DavorkaHPD Japetić, Samobor1261
Vuković, MarcelHPD Japetić, Samobor1254909650570383251
Vuković, MihaelaHPD Željezničar, Zagreb968775574527
Vuković, SlavicaHPD Zanatlija, Zagreb1061777545473304176
Vuković, ToniHPD Japetić, Samobor1260
Vuković, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb781545
Vuletin, VedranHPD Mosor, Split1356
Vulić, NevenHPD Zagreb-Matica, Zagreb950809728634
Wagner, BernardHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko614446330276230151
Wagner, DubravkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko715
Zahrastnik, LeoHPD Zagreb-Matica, Zagreb511
Zakošek, LeopoldPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija13281035741644
Zamljačanec, AnkicaHPD Bilo, Koprivnica1234894
Zaradić, MarioHPD Runolist, Zagreb12331055761
Zelanto, BrankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb14681060765663
Zelenika, SandraPD Kamenjak, Rijeka359254283
Zlatko, KovačevićPD Pinklec, Sveta Nedelja1309
Zoričić, TomislavHPD Željezničar, Zagreb1128815581500
Zorić, MarkoHPD Tikvica, Županja214143
Zornjak, GordanaHPD Željezničar, Zagreb898742
Zornjak, JadrankoHPD Željezničar, Zagreb899743
Zoroja, IgorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko910
Zuanović, MislavPD Industrogradnja, Zagreb868611
Zuanović, PerePD Industrogradnja, Zagreb929652
Zubak, JosipPD Dilj gora, Slavonski Brod1338978
Žabić, ZvonimirPD Dubovac, Karlovac645457311255
Žagar, Klara JasnaHPD Kapela, Zagreb402317318354334
Žanić, DanijelHPD Zagreb-Matica, Zagreb992
Žarić, MajaNije član PD, Škrljevo1411
Žegor, NikoHPD Sisak, Sisak938
Žegor, SinišaHPD Sisak, Sisak939
Železnjak, DamirHPD Međimurje, Čakovec1191860
Želipski, IvanHPD Bilogora, Bjelovar903821
Žerjav, DraganPK Extreme, Čakovec1535
Žerjav, SanjaPK Extreme, Čakovec1534
Žganec, MarkoNije član PD, Zagreb631455319281199110
Žibrat, AntonioNije član PD, Mahično1442
Židov, ĐuroHPD MIV, Varaždin1106
Židov, ErikHPD MIV, Varaždin1105
Židov, OliverHPD MIV, Varaždin1104
Žiger, VesnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb565647457392418
Žigrović, LjiljanaPD Medveščak, Zagreb949663472423311202
Žiljak, PavicaHPD Željezničar, Zagreb468353274
Živčić, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb622504399377289189
Živkov, ZlataHPD Željezničar, Sarajevo596
Živojnović, DianaHPD Japetić, Samobor320287
Žnidarec, MarijanaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb1292935748
Žugec, OgnjenHPD Gradina, Konjščina761812772672
Žugec, ZoranHPD Gradina, Konjščina1194905701608476
Žugec, ŽeljkoHPD Gradina, Konjščina1114830686596449
Žulićek, BorisPK Ivanec, Ivanec1185
Žunec, IvicaHPD Dugi vrh, Varaždin699475
Župa, MiroNOPD Koćari, Sinj1258912654573387


Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice dostupan je za pretraživanje i sortiranje na adresi info.hps.hr/putovi/hpo/obilaznici u sklopu Registra planinarskih putova, obilaznica i markacista u Hrvatskoj s pratećim sadržajima.
footer
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.