33. tradicionalni uspon na Debelo brdo

petak, 13.01.2023.

Slika.

I ove godine, Stanica planinarskih vodiča Split, uspješno je proslavila "Planinarsku Novu godinu", koja se obilježava 6. siječnja.

Na pohodu je sudjelovalo stotinjak planinara iz raznih društava, koji su se uspješno popeli na mosorski vrh Debelo brdo.
Sunčan, gotovo pa proljetni dan, pregršt dobrih želja uz zdravicu, dragi ljudi i predivni vidici, bili su glavno obilježje ovog dana, koji će zasigurno svima ostat u lijepom sjećanju.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u organizaciji i vođenju izleta, kao i svima koji su svojim prisustvom uveličali ovaj dan.

Najnovije vijesti

Pohodom Tragom prvog izleta HPD-a završeno obilježavanje 150. obljetnice hrvatskog planinarstva

Pohodom Tragom prvog izleta HPD-a završeno obilježavanje 150. obljetnice hrvatskog planinarstva

17.05.2025.

Planinarskim pohodom Tragom prvog izleta Hrvatskog planinarskog društva po Samoborskom gorju u subotu 17. svibnja 2025. završeno je obilježavanje 150. obljetnice organiziranog planinarstva u Hrvatskoj. Pohod je organiziran točno na dan kada su prije 150 godina dvanaestorica članova HPD-a krenuli na prvu „laznju“ na vrhove Oštrc i Plešivicu.

Izložba

Izložba "150 godina - Tragom prvog izleta HPD-a"

12.05.2025.

Samoborski muzej je u suradnji s HPS-om i HPD-om Japetić pripremio izložbu „150 godina - Tragom prvog izleta HPD-a“ povodom obilježavanja 150 godina organiziranog planinarstva u Hrvatskoj.

37. Skupština HPS-a 7. lipnja 2025. u Zagrebu

37. Skupština HPS-a 7. lipnja 2025. u Zagrebu

07.05.2025.

Temeljem članka 30., stavka 2. Statuta HPS-a predsjednik HPS-a Darko Berljak sazvao je 37. sjednicu Skupštine HPS-a. Skupština će se održati 7. lipnja 2025. u Hotelu International u Zagrebu. Pravo sudjelovanja na sjednici Skupštine HPS-a imaju sve punopravne udruge članice HPS-a.













footer
Copyright 2025 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.