Popis vodiča po stanicama i društvima

Popis sadrži podatke o licenciranim vodičima i pripravnicima iz evidencije Komisije za vodiče HPS-a. Podaci su grupirani prema stanicama vodiča u čijem se sastavu vodič nalazi te po osnovnim planinarskim udrugama (društvima i klubovima). Budući da uvjeti licenciranja nisu zavisni od članstva u stanici vodiča, ovaj popis ne predstavlja popis članova stanica vodiča. U slučaju moguće netočnosti molimo da ispravke i dopune javite na e-mail vodici@hps.hr.


Stanica planinarskih vodiča Istra

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Sofija ApostolovskiPD Glas Istre, PulaIstraA2024
Marino BačacHPD Planik, UmagIstraA, B, D2022
Goran BenkovićPD Skitaci, LabinIstraA2024
Vilim BoljunčićPD Glas Istre, PulaIstraA2024
Aleksandar DaićPD Elektroistra, PulaIstraA, B, D2022
Tatjana DružetićPD Pazinka, PazinIstraA2022
Andrej ĐapićPD Kailaš, ZagrebIstraA, D2024
Željko ErnečićPD Skitaci, LabinIstraA2024
Livio FaragunaPD Skitaci, LabinIstraA2024
Klaudio FerlettaPD Elektroistra, PulaIstraA, D2022
Igor GržinićPD Pazinka, PazinIstraA2022
Josip HorvatPU Gojzerica, PulaIstraA2024
Marinko IskraPD Glas Istre, PulaIstraA2022
Dalibor JakovčićPD Pazinka, PazinIstraA2022
Alberto JedrejčićPD Pazinka, PazinIstraA2022
Patricija JedrejčićPD Pazinka, PazinIstraA2022
David JovanovićPD Glas Istre, PulaIstraA, B, D2024
Saša KardinarPD Glas Istre, PulaIstraA, B, D2024
Aleksandar KekićPD Glas Istre, PulaIstraA2024
Aleksandar KršuljaPD Skitaci, LabinIstraA, B, D2024
Sonja LevakPD Pazinka, PazinIstraA2022
Larisa MočibobPD Pazinka, PazinIstraA2024
Zlatko ModrušanPD Glas Istre, PulaIstraA2022
Renato PercPU Gojzerica, PulaIstraA2024
Davorka PrusićHPD Planik, UmagIstraA2024
Željko RavnićPD Glas Istre, PulaIstraA2024
Nino RoccoPD Skitaci, LabinIstraA2024
Nino SalihPD Pazinka, PazinIstraA, B, D2024
Adelina Sergo-PužarPD Pazinka, PazinIstraA2022
Goran ŠepićHPD Planik, UmagIstraA, B, D2022
Loredana ŠperandaPD Pazinka, PazinIstraA2022
Natalija ŠtimacPD Elektroistra, PulaIstraA2024
Serđo TežakPD Glas Istre, PulaIstraA, B2023
Milan ZenzerovićPD Elektroistra, PulaIstraA2024

Stanica planinarskih vodiča Karlovac

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Ana AbramovićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Katarina AbramovićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Josip AnušićPD Karlovac, KarlovacKarlovacA2024
Bruno BanjavčićHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Ranko BaždarPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Ljiljana BogovićPD Melnica, SlunjKarlovacpripravnik2024
Robert BoićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Ognjen BorovacPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Mario BrinjakHPD MARTINŠČAKKarlovacpripravnik2024
Manuela BudišćakHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024
Ivica ČepuranHPD Martinščak, KarlovacKarlovacA, D2022
Danijel DomitrovićHPD Klek, OgulinKarlovacpripravnik2024
Darko DomitrovićHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Jasna DraganjacPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Ratomir DraganjacPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Đani FabacHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Krešimir FajdićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Darko GabrekPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Irena GrgićPD Dubovac, KarlovacKarlovacpripravnik2024
Željko IvasićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA, D2024
Jadranko JagodićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA, D2022
Mijo KalčićHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Nikolina Kordić ŽinićHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024
Slobodan KožulPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Robert LemićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA, B, D2024
Dražen LovrečekHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA, B, D2024
Josip LukinićHPD Gora, ZagrebKarlovacA2024
Ivan LutzPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Matea MačečevićHPD Vinica, Duga ResaKarlovacpripravnik2024
Hrvoje MalovićHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Marin MarasPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2022
Dino MarinPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Snježana NiklHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024
Miro PalajsaPD Dubovac, KarlovacKarlovacpripravnik2022
Ivan PernarPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Tomislav PerušićHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA, B, D2022
Bojan PetrunićHPD Martinščak, KarlovacKarlovacA2022
Igor PlantašHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024
Darko ProtulipacHPD Martinščak, KarlovacKarlovacA2024
Damir StarešinićPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Dino StišćakHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Ana SudacPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2022
Mihaela ŠamecHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024
Damir ŠeketaHPD Vinica, Duga ResaKarlovacA2024
Jadranko ŠeperHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024
Vjekoslav ŠipekPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Davor ŠpacPD Dubovac, KarlovacKarlovacA2024
Zdenko TrninićHPD Klek, OgulinKarlovacpripravnik2024
Roland VučinićHPD Jastrebarsko, JastrebarskoKarlovacA2024

Stanica planinarskih vodiča Lika

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Dražen BenčićPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Mira BogdanićPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Tajana BrajkovićPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Goran BukovacPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Krešimir BurušićPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Lucija BušljetaPD Željezničar, GospićLikaA2022
Ivana Butorac GalacPD Željezničar, GospićLikaA2024
Anamarija JurkovićPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Milan KlobučarPD Željezničar, GospićLikaA2022
Josip KraljićPD Škamnica, BrinjeLikaA2024
Danijela KremenićPD Zavižan, SenjLikaA2022
Ivan KremenićPD Zavižan, SenjLikaA2022
Višnja KrznarićPD Škamnica, BrinjeLikaA2022
Tamara LužaićPD Škamnica, BrinjeLikaA2024
Marijana NahodPD Mrsinj, KorenicaLikaA2022
Robert NoćPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Josip SerdarPD Željezničar, GospićLikaA2024
Ivan ŠporčićPD Gromovača, OtočacLikapripravnik2022
Branko ŠupicaPD Plaške glave, PlaškiLikaA2024
Ana UgarkovićPD Mrsinj, KorenicaLikaA, D2022

Stanica planinarskih vodiča Makarska

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Nina BjelišHPD Vrgorac, VrgoracMakarskaA2022
Marin BorićPD Vitrenik, PodgoraMakarskapripravnik2024
Jurica BudankoHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoMakarskaA, D2024
Milan BuljanHPD Imotski, ImotskiMakarskapripravnik2024
Mladen ĆirakHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoMakarskaA2024
Antonia GalićHPD Vrgorac, VrgoracMakarskapripravnik2024
Mišo GlavinićHPD Grabovica, PločeMakarskaA2022
Marija GlučinaHPD Vitrenik, PodgoraMakarskaA2024
Mahut IbrićSAK Ekstrem, MakarskaMakarskaA, D2022
Vice JovićHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoMakarskaA2024
Mijo JukićHPD Imotski, ImotskiMakarskapripravnik2024
Nikola JurićHPD Vrgorac, VrgoracMakarskaA2024
Mate KlarićHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoMakarskaA2024
Dalibor KomazinHPD Gledavac, MetkovićMakarskaA2022
Vito MilošHPD Biokovo, MakarskaMakarskaA2024
Željko MordžinHPD Gledavac, MetkovićMakarskaA2022
Biserka MračevićHPD Biokovo, MakarskaMakarskaA2024
Vid Ožić-BebekHPD Čubrijan, RašćaneMakarskaA2023
Mirjana RoščićHPD Sveti Ilija, Baška VodaMakarskaA2022
Ozren SrzićSAK Ekstrem, MakarskaMakarskaA2024
Ivan ŠakićHPD Adrion, GradacMakarskaA2024
Ljubo ŠuvarHPD Sveti Jure, ZagvozdMakarskaA2022
Zoran TolićHPD Vrgorac, VrgoracMakarskaA2022
Mate TopićHPD Veliko Brdo, MakarskaMakarskapripravnik2024
Nina TurićHPD Veliko BrdoMakarskapripravnik2024
Bruno TurinaHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoMakarskaA2024
Jurica TurinaHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoMakarskaA2024
Iva UjevićHPD Imotski, ImotskiMakarskapripravnik2024
Veljko UjevićHPD Imotski, ImotskiMakarskaA2024
Eduard UrlićSAK Ekstrem, MakarskaMakarskaA, B, D2024
Slavenka UrlićSAK Ekstrem, MakarskaMakarskaA2022
Frano VlašićHPD Mareta, Vela LukaMakarskaA2022

Stanica planinarskih vodiča Rijeka

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Ajiša AhelHPD HP i HT Učka, RijekaRijekaA2024
Mateja AlavanjaPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Radmila BajićPD Tuhobić, RijekaRijekaA2024
Davor BanićPD Kamenjak, RijekaRijekaA2022
Damir BarićPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Robert BilandžijaPD Kamenjak, RijekaRijekaA, B2024
Anita BistričićHPD Platak, RijekaRijekaA, B, D2024
Jadranka BistričićHPD Platak, RijekaRijekaA2024
Zoran BistričićHPD Platak, RijekaRijekaA, B, D2024
Mia BiturajacPD Kamenjak, RijekaRijekapripravnik2024
Arianna BlaževićPD Pljusak, RijekaRijekaA2022
Neven BlaževićPD Pljusak, RijekaRijekaA2024
Vanja BlažićPD Tuhobić, RijekaRijekaA2024
Radovan BrnelićPD Viškovo, ViškovoRijekaA2024
France ChopinetPD Obzova, KrkRijekaA, B, D2024
Nikola ČačićPD Kamenjak, RijekaRijekapripravnik2024
Alen ČančarevićPD Obzova, KrkRijekaA, B, D2024
Josipa DeranjaPD Strilež, CrikvenicaRijekapripravnik2024
Melita DoričićPD Lisina, MatuljiRijekaA2024
Zoran DoričićPD Kamenjak, RijekaRijekaA, B, D2024
Mirjana Dražul-KraljićPD Strilež, CrikvenicaRijekaA2022
Marin DukićPD Strilež, CrikvenicaRijekaA, B, D2024
Ljuba DuvančićPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Igor EterovićPD Opatija, OpatijaRijekaA, B2024
Ivana EterovićPD Opatija, OpatijaRijekaA2023
Milivoj FilipovićPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Žarko FištrekPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Robert ForkoPD Lisina, MatuljiRijekapripravnik2022
Parashos FotinosPD Lisina, MatuljiRijekaA, B2024
Darko GašparovićPD Strilež, CrikvenicaRijekaA2024
Božidar GladHPD Platak, RijekaRijekaA, B, D2024
Mario GlavazPD Kamenjak, RijekaRijekaA, B2023
Mirta GrandićPD Kamenjak, RijekaRijekaA, B2022
Milan GredeljiPD Pljusak, RijekaRijekaA2022
Slavica Grgurić PajnićHPD Petehovac, DelniceRijekaA2024
Iva HalaszPD Strilež, CrikvenicaRijekaA2024
Danilo HarbićHPD Platak, RijekaRijekaA, D2024
David HodapPD Skradski vrh, SkradRijekaA2024
Luka HorvatPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Matija HostPD Viškovo, ViškovoRijekaA, D2024
Miroslav HrenekAK Put, RijekaRijekapripravnik2022
Stjepan JanekovićPD Obzova, KrkRijekaA2024
Bojan JapelPD Duga, RijekaRijekaA2024
Damir JelićPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Antonela JuretićPD Obruč, JelenjeRijekaA2024
Laura JurinPD Strilež, CrikvenicaRijekaA2022
Dorica KaličanecPD Duga, RijekaRijekaA2024
Toni KaruzaPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Milan KatalinićHPD HP i HT Učka, RijekaRijekaA2024
Martina Keliš LukanovićPD Lisina, MatuljiRijekaA2024
Nikola KerekovićHPD Sopalj, KostrenaRijekapripravnik2022
Denis KezelePD Obzova, KrkRijekaA2024
Marino KezeleHPD Petehovac, DelniceRijekaA, B2024
Silvio KezelePD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Tonček KezelePD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Ante KljenakPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Boris KnausHPD Platak, RijekaRijekaA2022
Stiven KnausPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Željko KokotovićPD Duga, RijekaRijekaA2022
Damir KonestraPD Tuhobić, RijekaRijekaA2024
Igor KorlevićPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Zvonimir KrmpotićPD Strilež, CrikvenicaRijekaA, B, D2024
Boris KurilićPD Kamenjak, RijekaRijekaA, B2023
Tomislav MajnarićHPD Petehovac, DelniceRijekaA2022
Danijela MartićHPD Sopalj, KostrenaRijekaA2022
Diana MatešićHPD Sopalj, KostrenaRijekaA2024
Robert MesićPD Obzova, KrkRijekapripravnik2024
Davor MiketaPD Kamenjak, RijekaRijekaA, D2023
Silvana MilićPD Duga, RijekaRijekaA2024
Petar MiloševićPD Pljusak, RijekaRijekaA2022
Ivan MohačPD Tuhobić, RijekaRijekaA2024
Darko MoharPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Adriana MorasRAK - Riječki alpinistički klub, RijekaRijekapripravnik2022
Marijana MuževićPD Strilež, CrikvenicaRijekaA2024
Dragan NišlerPD Obzova, KrkRijekaA2024
Sunčica PaurovićPD Kamenjak, RijekaRijekapripravnik2022
Matija PerićHPD HP i HT Učka, RijekaRijekaA2024
Ana PerkovPD Pljusak, RijekaRijekaA2022
Marko PerkovićPD Kamenjak, RijekaRijekaA, C2024
Dorotea Pernjak BanićPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Elio PobarPD Lisina, MatuljiRijekaA2022
Marijan PopićPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Darko PopovićPD Duga, RijekaRijekaA2024
Goran-Den PopovićHPD Petehovac, DelniceRijekaA2022
Zoran PopovskiPD Opatija, OpatijaRijekaA, B, D2024
Unita PrecettiPD Tuhobić, RijekaRijekaA2024
Tibor Prošenski PD Kamenjak, RijekaRijekapripravnik2024
Nikola Radotović PD Duga, RijekaRijekaA2024
Biserka RadovićPD Viškovo, ViškovoRijekaA2024
Predrag RadovićPD Viškovo, ViškovoRijekaA2024
Miroslav RajakHPD Platak, RijekaRijekaA2024
Boris RumacPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Zdravko ScheiblPD Kamenjak, RijekaRijekaA, B2024
Zoran SekovanićPD Obzova, KrkRijekaA, B, D2024
Igor SimićPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Alen SindičićRAK - Riječki alpinistički klub, RijekaRijekapripravnik2022
Luka SkorićPD Opatija, OpatijaRijekaA2023
Mirela Srkoč ŠenkincPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Saša SubotićPD Kamenjak, RijekaRijekaA, D2024
Aleksandar SušanjPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Silvia SušanjPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Bojan ŠenkincPD Kamenjak, RijekaRijekaA2022
Duška ŠestoPD Kamenjak, RijekaRijekapripravnik2024
Maja Šnajder BursaćPD Strilež, CrikvenicaRijekapripravnik2024
Anita ŠolaPD Pljusak, RijekaRijekapripravnik2022
Robert ŠtefanacPD Opatija, OpatijaRijekaA2024
Dragica ŠulentićPD Duga, RijekaRijekaA2024
Katarina TokovićPD Kamenjak, RijekaRijekaA2025
Marijana TomašićPD Obzova, KrkRijekaA2024
Kruno TopolskiPD Kamenjak, RijekaRijekaA2024
Marijan TurkovićHPD Klek, OgulinRijekapripravnik2024
Zoran UzelacHPD Sopalj, KostrenaRijekaA2024
Ibrahim VeletanlićPD Obzova, KrkRijekaA2024
Vedran VeletanlićPD Obzova, KrkRijekaA2024
Irena VretovskiPD Strilež, CrikvenicaRijekaA2022
Tomica VukelićHPD HP i HT Učka, RijekaRijekaA2024
Damir VurušićPD Obruč, JelenjeRijekaA2024
Svjetlana ZatkovićPD Platak, RijekaRijekapripravnik2024

Stanica planinarskih vodiča Slavonija

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Vinko AladrovićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2024
Mila AndrićHPD Belišće, BelišćeSlavonijaA2024
Dario AndrijevićPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijapripravnik2022
Saša AtanasovskiPD AktivNatura, ZagrebSlavonijaA2024
Ivan BaličevićPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA2024
Tamara BanfićPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijapripravnik2022
Nada BanovićHPD HZZO, PožegaSlavonijaA2024
Svjetlana BardićHPD Papuk, ViroviticaSlavonijaA2023
Frano BarišićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2024
Branimir BartolovićHPD Sokolovac, PožegaSlavonijaA2024
Goran BašićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA, B2024
Aleksandar BorojevićPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijaA2023
Mario BosiljPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijaA2024
Ante BošnjakHPD Gojzerica, PožegaSlavonijapripravnik2024
Antun CiglenečkiHPD Lipa, LipikSlavonijaA, B2023
Martina CipanPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijaA2023
Kristijan CopakHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Vlado CrnkovićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2022
Ratimir ČajkaHPD Sokolovac, PožegaSlavonijaA2024
Arian ČavalaPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA2024
Ludmila ČerniPD Psunj, PakracSlavonijaA2022
Siniša DamjančićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijapripravnik2024
Dragan DavidovićHPD Sokolovac, PožegaSlavonijaA2024
Josip DiklićHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Mirko DominovićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2023
Damjan DrmićPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA2024
Sandra DrmićPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA2024
Tomislav DujmićHPD Cibalia, VinkovciSlavonijaA2024
Kristina DujmovićHPD Strmac, Nova gradiškaSlavonijapripravnik2024
Adam ĐakovićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA2024
Dejan ErcegHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA, B2024
Lidija GalićPD Mališćak, VelikaSlavonijaA2024
Andrej GarilovićHPD Sokolovac, PožegaSlavonijapripravnik2024
Tomislav GarilovićHPD Sokolovac, PožegaSlavonijaA2024
Krešimir GažoPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijapripravnik2024
Robert GergurecHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Kristijan GerhardHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijapripravnik2022
Zlatko GorecPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA2024
Petar GrubićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA2024
Slavko HabijanecPD Psunj, PakracSlavonijaA2024
Krešimir HafnerHPD Zmajevac, NovskaSlavonijapripravnik2024
Snježana HajdinovićPD Zmajevac, NovskaSlavonijapripravnik2024
Kristijan HorvatPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Dražen JakoubekHPD Sokolovac, PožegaSlavonijaA2024
Boro JukićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2024
Josip KarakašHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Marija KelavaPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA, B2023
Martina Keller HPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2023
Josip KercelHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2022
Ana KesićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2023
Jela KneževićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2022
Tanja Kolar-JankovićHPD Papuk, ViroviticaSlavonijapripravnik2024
Hrvoje KozarićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2022
Josip KrešićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijapripravnik2024
Krešimir KušenićHPD Strmac, Nova GradiškaSlavonijaA2024
Predrag LivakHPD Sokolovac, PožegaSlavonijaA2022
Ivan LončarićHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Nikolina LozinjakHPD Gojzerica, PožegaSlavonijapripravnik2024
Siniša MakovičićHPD Strmac, Nova gradiškaSlavonijapripravnik2024
Krunoslav MalenicaHPD Strmac, Nova GradiškaSlavonijaA2022
Mirjana MalenicaHPD Dirov brijeg, VinkovciSlavonijaA2024
Stevo MalinovićHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2023
Ljiljana MandurićPD "Zanatlija" OsijekSlavonijapripravnik2024
Goran MaričićHPD Belišće, BelišćeSlavonijaA2024
Marija MarjanovićPD Mališćak, VelikaSlavonijaA2024
Željko MarkovićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijapripravnik2024
Franjo MatasićPD Krndija, NašiceSlavonijaA2024
Zdravko MatičevićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2022
Josip MatijevićHPD Lipa, LipikSlavonijaA2024
Goran MičićHPD Papuk, ViroviticaSlavonijaA2023
Melita MihalićPD Zmajevac, NovskaSlavonijapripravnik2024
Igor MihelićHPD Vučedol, VukovarSlavonijaA2024
Nevenka MilakHPD Dirov brijeg, VinkovciSlavonijaA2024
Zoran MilakovićPD Psunj, PakracSlavonijaA, B, D2023
Hrvoje MiletićPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA2024
Ivica MiložićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Miroslav MitrovićHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Dražen MlinarićHPD Klikun, PleternicaSlavonijaA, B, D2024
Miro MutterHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Igor NađHPD Cibalia, VinkovciSlavonijaA2022
Stevo NagyPD Psunj, PakracSlavonijaA2024
Damjan NamjesnikPD Đakovo, ĐakovoSlavonijapripravnik2022
Simona NeradPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijaA2022
Kristijan PaljarHPD Papuk, ViroviticaSlavonijaA2024
Saša PavičićHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2024
Vladimir PavičićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Jasminka PavlovHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2023
Branko PečekHPD Orahovica, OrahovicaSlavonijaA2024
Goran PenjinPD Psunj, PakracSlavonijapripravnik2022
Mario PerićPD Mališćak, VelikaSlavonijaA, D2024
Irena PetranovićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Željko PetrovićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2022
Krunoslav PisačićPD Ravnica, VukovarSlavonijaA, B2024
Zlatko PleškoHPD Papuk, ViroviticaSlavonijaA2024
Tijana PopovićPD Frankopan, RokovciSlavonijaA2024
Damir RapčanHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA2023
Dragoljub RavasHPD Sokol, FeričanciSlavonijaA2024
Mario RipliHPD PAPUK, VIROVITICASlavonijapripravnik2024
Marko RubilPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA2024
Goran RukavinaPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijapripravnik2022
Anita SavićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2023
Stjepan SchönbergerPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Slobodan SoldoHPD Belišće, BelišćeSlavonijaA, B, D2024
Zorko SteinerHPD Orahovica, OrahovicaSlavonijapripravnik2022
Ivan StifterHPD Belišće, BelišćeSlavonijaA2024
Vladimir SubotaHPD Papuk, ViroviticaSlavonijaA2024
Josip ŠalekHPD Sokol, FeričanciSlavonijaA2024
Ivan ŠaravanjaPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2023
Robert ŠedaHPD Vučedol, VukovarSlavonijaA2024
Saša ŠimekPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijaA2023
Ivica ŠnajderHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2024
Mirjana ŠpeharPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Ivica TabakHPD Bršljan-Jankovac, OsijekSlavonijaA, B2024
Željko TakšićHPD Dirov brijeg, VinkovciSlavonijaA2024
Branko TivanovacHPD Sunovrat, ĐurđenovacSlavonijaA2024
Ana TomacHPD Papuk, ViroviticaSlavonijaA2024
Željko TomaševićHPD Lipa, LipikSlavonijaA2024
Tanja TomičićPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA2024
Leo TosenbergerPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA, B2023
Otmar TosenbergerPD Đakovo, ĐakovoSlavonijaA2024
Hrvoje TržićPD Krndija, NašiceSlavonijaA2024
Višeslav TurkovićHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2024
Davorin VeirHPD Gojzerica, PožegaSlavonijaA2022
Milan VerebPD Petrov vrh, DaruvarSlavonijapripravnik2022
Mara VidovićHPD Papuk, ViroviticaSlavonijapripravnik2024
Ksenija VilićPD Zanatlija, OsijekSlavonijaA2024
Sanja VladovićPD Zanatlija, OsijekSlavonijapripravnik2024
Kristina ZdjelarHPD Papuk, ViroviticaSlavonijapripravnik2022
Josip ZubakPD Dilj gora, Slavonski BrodSlavonijaA2024

Stanica planinarskih vodiča Split

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Zvone AjdučićPD Svilaja, SinjSplitA2024
Vicko AmižićPD Perun, PodstranaSplitA2024
Marin AnterićHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2024
Mario AntićPK GojzericeSplitpripravnik2024
Giovanni ArdizzonePK Split, SplitSplitA2024
Jadranka ArdizzonePK Split, SplitSplitA2024
Željko ArnautovićHPD Hum, VisSplitA, D2024
Marija BabićPD Perun, PodstranaSplitA2023
Loreta BajalicaPK Split, SplitSplitA2024
Željko BalovHPD Mosor, SplitSplitA, D2024
Anita BaraćPD Sveti Jakov, Gornji BitelićSplitA2024
Diana BaričevićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Ivan BarišićHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2023
Alida BašićPU Dinaridi, SplitSplitA, D2022
Jacolien BićanićPD Hvar, HvarSplitA2024
Ante BigavaHPD Mosor, SplitSplitA2024
Marko BilićHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2022
Marija BlaževićHPD Mosor, SplitSplitA2023
Ante BobanPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Željko BogićHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Marijanko BošnjakHPD Mosor, SplitSplitA, D2022
Marin BrkljačPD Perun, PodstranaSplitA2024
Zlatko BrkljačPD Perun, PodstranaSplitA2024
Ivana BuklijašHPD Mosor, SplitSplitA2024
Darko CvitanićPD Profunda, BračSplitA2024
Vlatka CvitanićHpd MalačkaSplitpripravnik2024
Duško ČubriloHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Luka ČulinaPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Branko ČurkovićPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Ivica ČurkovićPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Mira Ćurin PD HvarSplitpripravnik2024
Josip DadićPK Split, SplitSplitA2024
Stipe DedićPD Perun, PodstranaSplitA2024
Vedrana Dobra PiškorecHPD Mosor, SplitSplitA2024
Katarina DobronićHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Sanda DoljaninHPD Veliko Brdo, Veliko BrdoSplitA2024
Marijo DraganHPD Ante Bedalov, Kaštel KambelovacSplitA2022
Silvana DragojevićPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Mario DukićPD Jelinak, TriljSplitpripravnik2022
Roko Džalo PD Jelinak, TriljSplitpripravnik2022
Gordan ĐirlićHPD Mosor, SplitSplitA, B, D2024
Dino FraničevićPK Split, SplitSplitA2024
Marko GašparPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Boris GavrićPU Dinaridi, SplitSplitA2024
Hrvoje GostićPK GojzericeSplitpripravnik2024
Gorana GotovacHPD Mosor, SplitSplitA2023
Dušanka GrgićPK Split, SplitSplitA2024
Slaven GrgićHPD Dinara, KninSplitA2024
Ivica GrubišićPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Darko HrgaHPD Mosor, SplitSplitA2022
Merien IlićHPD Mosor, SplitSplitA2022
Ivo JaićHPD MosorSplitpripravnik2024
Antonia JakelićPK Split, SplitSplitA2023
Ivana JozićHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2022
Ivan JozinovićPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Branimir JukićHPD Imotski, ImotskiSplitA, D2024
Emanuela JurićHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Milan KarmelićHPD Mosor, SplitSplitA2022
Đulja KatićPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Damir KatušićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Nikša KnezPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Dino KneževićPD Imber, OmišSplitpripravnik2024
Marijo KovačPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Marko KovačHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Anđelko KovačevićHPD Mosor, SplitSplitA2023
Biserka KovačićHPD Mosor, SplitSplitA2022
Antonio KroloPD Jelinak, TriljSplitpripravnik2022
Ana KulušićPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Miro KurtovicHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Predrag KurtovićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Bruno KuštreHPD Mosor, SplitSplitA2024
Aleksandra KuzmanićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Petra KuzmanićPD Imber, OmišSplitA2024
Igor LaurićHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA, D2024
Ita LaušićPK Split, SplitSplitA2024
Ana LazarušićHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2024
Marko LemacHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2024
Jagoda MachHPD Mosor, SplitSplitA2022
Katica MajkovićHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Goran MalešHPD Mosor, SplitSplitA2024
Iris MalešHPD Mosor, SplitSplitA2024
Dejan MalobabićPK Split, SplitSplitA2024
Nikša MaričićHPD Mosor, SplitSplitA2022
Ante MarićPd Jelinak TriljSplitpripravnik2024
Sanja Marinov VranješHPD Mosor, SplitSplitA2024
Dario MaršićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Zvonimir MarušićPD Perun, PodstranaSplitA2024
Siniša Matković MikolčićPD Hvar, HvarSplitA2024
Željko MatošićPK Split, SplitSplitA2024
Frane MedakHPD Grabovica, PločeSplitA2024
Stevo MentusPK Split, SplitSplitA, B, D2022
Davor MikasPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Salvatore MilanoPK Split, SplitSplitA2022
Ante MilićHPD Mosor, SplitSplitA, D2022
Tea MišuraPD Perun, PodstranaSplitA2024
Sanja ModrićPK Gojzerice, SplitSplitA2023
Mladen MužinićHPD Mosor, SplitSplitA, B, D2024
Sofija Nikolin WeindingerHPD Mosor, SplitSplitA, B, D2024
Renato OmrčenNOPD KoćariSplitpripravnik2024
Damir PačićHPD Mosor, SplitSplitA2023
Kornelija PadovanPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Ivan PandžićPU E, to je to, SplitSplitA2024
Raif ParduziHPD Mosor, SplitSplitA2022
Marija ParoPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Dražen PavićPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Rosa PengaHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Ivana PericaHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2023
Karolina PerićHPD Grabovica, PločeSplitA2024
Matej PerićHpd Malačka- Donja Kaštela,Splitpripravnik2024
Ivica PerkovićHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2024
Ivna PetricHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2023
Snježana PlazonjaHPD Malačka Donja Kaštela Splitpripravnik2024
Gordana PlosnićPD Perun, PodstranaSplitA2024
Manda PodrugPD Sveti Jure, SolinSplitA2024
Inga PrimoracPK Gojzerice, SplitSplitA2023
Darinka ProjićPK Split, SplitSplitA2024
Stipe RadićNOPD Koćari, SinjSplitA2024
Ivana RadonićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Jure RakuljićPK Gojzerice, SplitSplitA2023
Matilda RaosSAK Ekstrem, MakarskaSplitA2022
Josip RimacHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Ante RomacNOPD Koćari, SinjSplitA2024
Mirjana RosoPK Gojzerice, SplitSplitA2023
Antonijeta Rosso DumančićPD Hvar, HvarSplitA2024
Ivana RubićPD Imber, OmišSplitpripravnik2024
Ana RubinPK Split, SplitSplitA2024
Nataša RumoraHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Ivica SorićHPD Mosor, SplitSplitA, D2022
Albert StrmanNOPD Koćari, SinjSplitA, D2024
Marija StupaloHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Nikola SurjanPK Gojzerice, SplitSplitA2023
Neven SvetecHPD Mosor, SplitSplitA, D2024
Husein ŠabićHPD Mosor, SplitSplitA, B, D2022
Ina ŠaponjićPK GojzericeSplitpripravnik2024
Stipe Šipić PD Jelinak, TriljSplitpripravnik2022
Ivan ŠkaricaPK Gojzerice, SplitSplitA2024
Goran ŠkarićPD Imber, OmišSplitpripravnik2024
Mario ŠparHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2024
Kristina Šustić VulasHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Vicenco TarabeneHPD Malačka - Donja KaštelaSplitpripravnik2024
Ljiljana TenžeraPU E, to je to, SplitSplitA2024
Gabrijela TerzeHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Damir TomićHPD Kozjak, Kaštel SućuracSplitA2023
Tanja Trbić PD Hvar Splitpripravnik2024
Alemko TreseljHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Dijana TudorićHPD Kamenar, ŠibenikSplitA, B, D2024
Luka UjevićPD Imber, OmišSplitpripravnik2024
Denis VranješHPD Mosor, SplitSplitA, B, D2024
Ivana VrtlarHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitpripravnik2022
Vedran VrtlarPD Perun, PodstranaSplitA2024
Miro VučinaPK Gojzerice, SplitSplitA2023
Ljubica VukoPK Split, SplitSplitA2024
Vanja VukovićHPD Mosor, SplitSplitA2024
Mario VulasHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel StariSplitA2024
Ivan ZaninovićPD Hvar, HvarSplitA2024
Katarina ZecHPD Mosor, SplitSplitpripravnik2024
Željko ZrnčićNOPD Koćari, SinjSplitA2023
Stipe ZrnoHPD Mosor, SplitSplitA2024
Vesna ŽižićPD Sveti Jure, SolinSplitA2024

Stanica planinarskih vodiča Šibenik

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Dragan BanovacHPD Kamenar, ŠibenikŠibenikpripravnik2024
Marica BerićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Gradimira BumbakHPD Kamenar, ŠibenikŠibenikA, B, D2024
Josipa BumbakHPD Kamenar, ŠibenikŠibenikA2024
Julija DobronićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2022
Ivica ErcegovacHPD Kamenar, ŠibenikŠibenikA2024
Odesa GataraHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Momir KarabuvaHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2022
Marijana KlisovićPEU Stribor, ŠibenikŠibenikpripravnik2024
Zoran KolomboHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2022
Mate KoštanHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Tina KrnićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2022
Emil LemacHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2022
Jelena MorićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2022
Paško NinićHPD Kamenar, ŠibenikŠibenikA, B2024
Tomislav PavićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Damir PešićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Mate ProtegaHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA, B2024
Miro Protrka HPK Sveti Mihovil Šibenik Šibenikpripravnik2024
Sonja SunkoHPD Kamenar, ŠibenikŠibenikA2024
Viktor ŠiklićPD Promina, DrnišŠibenikA, D2024
Marina ŠkrapićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Antonija ViljacHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024
Anita ŽivkovićHPK Sv. Mihovil, ŠibenikŠibenikA2024

Stanica planinarskih vodiča Varaždin

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Ana Bajsić MavrinPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Bojana BalogHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Valentina BarešićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Bojan BarićPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Željko BedićHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2022
Tomislav BistrovićHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Mario BlazinarićPD Prelog, PrelogVaraždinA2024
Bojan BlažićHPD MeđimurjeVaraždinpripravnik2024
Thomas BlumPK Ivanec, IvanecVaraždinA2024
Anđelko BorkovićHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Ivan BorovečkiHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2022
Vladimir BunićHPD Pevec, KoprivnicaVaraždinA2024
Ivan BurićHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Dubravka ČervekHPD MIV, VaraždinVaraždinpripravnik2024
Vladimir ČešnjajHPD MIV, VaraždinVaraždinA2022
Vladka ČešnjajHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Jadranka ČoklicaHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Marko ČupenPD Kalnik, KriževciVaraždinpripravnik2022
Blaženka DamišHPD Međimurje, ČakovecVaraždinpripravnik2022
Silvo DaniaHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA, B, C2024
Lidija DetićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Dragica DražićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Boris DruškoHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Mato ErnoićHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2024
Krešimir FriščićHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2024
Tomislav FriščićPK Ivanec, IvanecVaraždinA, D2024
Dijana GašparacHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Sunčana GlavinaPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Margareta GmajnićHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Tomislav GotićPK Ivanec, IvanecVaraždinA2024
Danijela GregurHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Ranko GregurekHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Đuro GustovićHPD Bilogora, BjelovarVaraždinA2024
Ljiljana HabrkaPD Castrum Iovia, LudbregVaraždinA2024
Helena HajdinHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Maja HercegHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Miroslav HodićPD Borik, ĐurđevacVaraždinA2024
Branka HoferPD Ravna gora, VaraždinVaraždinA2024
Roman HorvatićHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Ivanka HrešćPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Josip HrešćPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Dalibor IlićHPD MIV, VaraždinVaraždinpripravnik2024
Ljiljana Inkret-MartinčevićPK Ivanec, IvanecVaraždinpripravnik2024
Suzana JalšovecHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Franjo JankovićHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Zoran JeftićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Dejan JelenčićPD Kalnik, KriževciVaraždinA2024
Davor JurecHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Nenad JuričićPD Ravna gora, VaraždinVaraždinA2024
Saša JurićHPD Bilogora, BjelovarVaraždinA, B, D2024
Tatjana JurićHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Miroslav KanišekHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Romeo KanižajPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Damir KlarićPD Ludbreg, LudbregVaraždinA2024
Aleksandar KobalHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Snježana KolakHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Ivana KolarHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Lujo KonficPD Kalnik, KriževciVaraždinA2024
Marina KopjarHPD MIV, VaraždinVaraždinA2022
Mladen KorenPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA, B2023
Darko KosPK Ivanec, IvanecVaraždinA2024
Zoran Košić ČačićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Ankica KotarščakHPD Bilogora, BjelovarVaraždinA2024
Josip KovačićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Željko KovačićHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Marko KudecPD Prelog, PrelogVaraždinpripravnik2022
Ivica KušekHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Borislav KušenHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2024
Stjepan KuštelegaPK Ivanec, IvanecVaraždinA, D2024
Predrag LabašHPD Dugi vrh, VaraždinVaraždinA2024
Josip LazarPK Ivanec, IvanecVaraždinA2023
Boris MajerusHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA2024
Andreja MajhenHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Josip MarasovićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2022
Zoran MarciušPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2022
Miljenko MartinčevićPK Ivanec, IvanecVaraždinpripravnik2024
Jerko MartinićHPD MIV, VaraždinVaraždinpripravnik2024
Mladen MavrinPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Zlatko MihocekPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Marinko MikacHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2024
Vesna MikacHPD MIV, VaraždinVaraždinA2022
Josip MošmondorPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2022
Emanuel MustačPD Prelog, PrelogVaraždinpripravnik2024
Zlatko MustićPD Kalnik, KriževciVaraždinpripravnik2022
Josip NaranđaPD Prelog, PrelogVaraždinA, D2024
Ladislav NovakHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Nenad NovakPK Ivanec, IvanecVaraždinA2024
Ratko PacadiHPD Bilogora BjelovarVaraždinpripravnik2024
Renato PahorPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA, B, D2024
Mladen PandurićHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA, B, D2024
Alen PanićPK IbexVaraždinpripravnik2024
Davor PavlekovićPK Ivanec, IvanecVaraždinpripravnik2024
Ivica PavlekovićHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2024
Dubravko PejnovićHPD Ivančica, IvanecVaraždinA, B, D2024
Branka PentićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Marko PetekPK Ivanec, IvanecVaraždinpripravnik2022
Kruno PetričevićPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Marko PokosHPD MIV, VaraždinVaraždinA, C2024
Željko PoljakHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA, D2024
Paula PospišilHPD MIV, VaraždinVaraždinpripravnik2024
Domagoj PotrebicaHPD MIV, VaraždinVaraždinA, B2023
Tanja PotrebicaHPD MIV, VaraždinVaraždinA, B2023
Željko PranjićHPD Bilogora, BjelovarVaraždinA2024
Nada PrekomorecPD Kalnik, KriževciVaraždinA2024
Miroslav PriherHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Nenad PuškadijaPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA, B2022
Renato RacHPD Bilo, KoprivnicaVaraždinA, D2024
Tomislav RožmanHPD "Ivančica" IvanecVaraždinpripravnik2024
Jelena RukHPD MIV, VaraždinVaraždinpripravnik2024
Lucija SavićPK Ibex, ČakovecVaraždinA2024
Srećko SekulićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Željko SetnikHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Margareta Skuhala JuričićPD Ravna gora, VaraždinVaraždinA2024
Mirela Slunjski SekolHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Goran SvinjarevićHPD "Ivančica" IvanecVaraždinpripravnik2024
Stjepan ŠajnovićHPD Međimurje, ČakovecVaraždinA2024
Nikola ŠebrekHPD MIV, VaraždinVaraždinA, B, C, D2024
Petar ŠimunićPD Prelog, PrelogVaraždinA2024
Silvija ŠpicarPK Extrem, ČakovecVaraždinA2024
Ivan ŠtefičarPD Pusti duh, LepoglavaVaraždinA, C, D2022
Krunoslav TarandekPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2022
Ivanka TomacHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Bogomir TrabeHPD Međimurje, ČakovecVaraždinpripravnik2022
Ivica TrupkovićPK IbexVaraždinpripravnik2024
Milan TurkaljHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Ivica UršulinHPD Ivančica, IvanecVaraždinA2024
Željko VinkovićHPD Bilogora, BjelovarVaraždinA2024
Ilija VišićPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA, D2024
Duško VitezPK Ivanec, IvanecVaraždinA2024
Siniša VrbanićHPD MIV, VaraždinVaraždinA2023
Alojz VršićPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Sonja VršićPD Bundek, Mursko SredišćeVaraždinA2024
Marija VugrinecHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Zenil VugrinecHPD MIV, VaraždinVaraždinA2024
Ivan ŽelipskiHPD Bilogora, BjelovarVaraždinA2024

Stanica planinarskih vodiča Zadar

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Natalija AndačićPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Nikolina ArtićPD Paklenica, ZadarZadarA, B, C, D2024
Marija BašićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Nevio BerkiPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Ivica BilićPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Silvana BiloglavPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Tatjana BračanovPD Belveder, Biograd na MoruZadarA, B, D2023
Jurica BukulinPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Marijan BuzovPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Domagoj DiklićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Martina Dubolnić GlavanPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Vesna DukićPD Paklenica, ZadarZadarA, C, D2024
Marijana FabijanPD Paklenica, ZadarZadarA2023
Boris GolemPD Belveder, Biograd na MoruZadarpripravnik2022
Mario KahlinaPD Belveder, Biograd na MoruZadarpripravnik2024
Vesna KnezevicPD PAKLENICA ZADARZadarpripravnik2024
Predrag KurtinPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Josipa LončarPD Paklenica, ZadarZadarA, D2024
Ana MajicaPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Iva MartinovićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Ninoslav MiholčićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Mirna MilkovićPD Paklenica, ZadarZadarA, D2024
Marin MitrovićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Robert PejićPD Belveder, Biograd na MoruZadarA, D2024
Nataša Petrušić PD Paklenica Zadar Zadarpripravnik2024
Marko RadočajPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Marko RogoznicaPD Paklenica, ZadarZadarpripravnik2024
Sanja Smodlaka VitasPD Paklenica, ZadarZadarA, B, C, D2024
Šime SorićPD Paklenica, ZadarZadarA, D2024
Darija StipišićPD Paklenica, ZadarZadarA, B, C, D2024
Nikolina Surač KrpinaPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Daniel ŠarićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Slavica ŠindijaPD Babulj, BibinjeZadarA, B, C, D2024
Željko ŠkaraPD Paklenica, ZadarZadarA, D2024
Milan TermanPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Emilija Tolić ŠarićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Maja TrusićPD Paklenica, ZadarZadarA2024
Andrej VitasPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024
Jean-Claude ŽužaPD Paklenica, ZadarZadarA, B, D2024

Stanica planinarskih vodiča Zagorje

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Dubravko BalentPD Bundek, Mursko SredišćeZagorjeA, B2022
Bruno BengerPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Emil BorlinićPD Strahinjčica, KrapinaZagorjeA2024
Tomislav BrlečićHPD Pusti Lobor, LoborZagorjeA2024
Katica BucifalHPD Belecgrad, BelecZagorjeA2024
Domagoj CimperšakPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Krešimir ČrnjevićHPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2022
Danijel DelijaHPD Belecgrad, BelecZagorjeA2024
Hrvoje DolenecPD Stubičan, Donja StubicaZagorjeA2024
Ivan HalapirPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA, B, D2024
Ivica HanžekHPD Oštrc, ZlatarZagorjeA2024
Stjepan HanžekHPD Belecgrad, BelecZagorjeA2024
Verica HavoićHPD Belecgrad, BelecZagorjeA2024
Nikola HorvatHPD RadobojZagorjepripravnik2024
Zdravko HorvatHPD Kunagora, PregradaZagorjeA2024
Marijan HrastinskiPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA, B, D2024
Bojan HržicaPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Slobodan HržicaPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Branko KokolićHPD Kunagora, PregradaZagorjeA, D2024
Zoran KovačHPD Kunagora, PregradaZagorjeA2022
Igor KrajnikHPD Pusti Lobor, LoborZagorjeA2024
Krešimir KraljHPD Cesargrad, KlanjecZagorjeA2022
Darko KrušlinHPD Kunagora, PregradaZagorjeA2024
Ivan LončarHPD Oštrc, ZlatarZagorjeA2024
Tomislav LukecPD StubičanZagorjepripravnik2024
Ana Mikulec BorovčakPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Miljenka Mužar SertićPD Strahinjčica, KrapinaZagorjeA2022
Robert PernjakPD Strahinjčica, KrapinaZagorjeA2022
Tamara PevecPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Ivan PleškoPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2022
Stjepan PosavecPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA, D2024
Davor RoginaHPD Kunagora, PregradaZagorjeA2024
Snježana RoginaHPD Kunagora, PregradaZagorjeA2024
Eduard RumihaHPD Cesargrad, KlanjecZagorjeA2022
Marija StrmečkiPD Strahinjčica, KrapinaZagorjeA2022
Elizabeta Škvorčec PD "Runolist" OroslavjeZagorjepripravnik2024
Ivan TuđaPD Runolist, OroslavjeZagorjepripravnik2024
Nikola TurkPD Zagorske steze, ZabokZagorjeA2024
Krešo Vešligaj PD Husni, Đurmanec Zagorjepripravnik2024
Željko ŽugecHPD Gradina, KonjščinaZagorjeA2024

Stanica planinarskih vodiča Zagreb

Ime i prezimeČlan PD/PKU sastavu SPVKategorijeValjanost do kraja
Ivor Altaras PendaHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Miljenko AnicPD Medvednica, ZagrebZagrebpripravnik2022
Damir ArmanoPD Naftaplin, ZagrebZagrebA2024
Ljerka ArmanoPD Naftaplin, ZagrebZagrebA2024
Snježana BabićHPD Bregana, BreganaZagrebpripravnik2024
Silvestar BajzecHPD Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2024
Brigita Balog GrozdekPD Nikola Tesla, ZagrebZagrebA2024
Karmen BankinHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Damir BasaraDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebA2022
Lidija BasaraDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebA2024
Zoran BasaraDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebA2024
Branko BednjanecHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Dalibor BilićHPD Papuk, ViroviticaZagrebpripravnik2024
Nikola BiliškovPD Grafičar, ZagrebZagrebA2024
Stjepan Mihovil BlaževićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Krunoslav BošnjakovićHPD Lipa, SesveteZagrebA2024
Dina BottaDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebpripravnik2024
Antun BožićHPD Kapela, ZagrebZagrebA2024
Brankica BračunHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Izidor BriškiDruštvo prijatelja prirode, Ivanić GradZagrebA2022
Nikola BrnadaHPD Gora, ZagrebZagrebA2024
Nikola BrolichHPD Kapela, ZagrebZagrebA2024
Filip BrozovićPD Pinklec, Sveta Nedelja Zagrebpripravnik2024
Samir BurnćPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebpripravnik2024
Ivana BuršićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Alojz CetlPD Vrbovec, VrbovecZagrebA2022
Edita CiglenečkiHPD Sisak, SisakZagrebA2022
Ivan CvetkoHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, D2024
Tihomir CvetnićPD Zelina, Sv. Ivan ZelinaZagrebA2024
Dejan ČabrajićHPD Runolist, ZagrebZagrebA2022
Alan ČaplarHPD Željezničar, ZagrebZagrebA, D2024
Dino ČapoPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA, B, C2023
Elvis ČauševićPK Horizont VG, Velika GoricaZagrebA2024
Kristijan ČikorHPD Garjevica, ČazmaZagrebA2022
Danijela ČišPD Naftaplin, ZagrebZagrebA2024
Roman ČižmarPD Susedgrad, ZagrebZagrebA2024
Zvonimir ČižmarPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebpripravnik2024
Luka Čosić PD Planinorci, ZagrebZagrebA2022
Ivan ČrljenecPD Vrapče, Zagreb, HPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Daniela ČupićHPD Japetić, SamoborZagrebA2024
Mara ĆavarušićHPD Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2024
Ivana ĆorićHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2024
Ivan DelićPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebpripravnik2022
Branko DivjanovićHPD Kapela, ZagrebZagrebA2024
Roman DomovićHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Nataša DrameHPD Lipa, SesveteZagrebA2024
Stjepan Dren MlinarecHPD Kapela, ZagrebZagrebA2024
Dalibor DrljeHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, D2024
Borka DropulićHPD Pliva, ZagrebZagrebpripravnik2022
Dino DugandžijaHPD Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2022
Nedjeljko Frane ErcegPD MedvednicaZagrebpripravnik2024
Stanislav FrančiškovićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Marica FunarićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Ivana FundurulićPDS Velebit, ZagrebZagrebpripravnik2024
Valentina FutačHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2024
Donat GašljevićPK Hrvatskog liječničkog zbora, ZagrebZagrebA, D2023
Petra GiljaHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2024
Željka GnjatovićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Ranka GodecHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Ivona GönnerHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2024
Tomislav GönnerHPD Gorščica, ZagrebZagrebA, B2023
Igor Gotal-LukšaPD Medvednica, ZagrebZagrebpripravnik2024
Marina Gotal-LukšaPD Medvednica, ZagrebZagrebpripravnik2024
Darko GrbaPD Dubovac, KarlovacZagrebA, B, D2024
Maja Grba BujevićPD Dubovac, KarlovacZagrebA2024
Miroslav GrebenarHPD Garjevica, ČazmaZagrebA2022
Nenad GrebličkiHPD Japetić, SamoborZagrebA2024
Domagoj GregetHPD Bregana, BreganaZagrebA2022
Tonči GrgasovićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Tanja GrivičićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, B2023
Damir GrossPD Grafičar, ZagrebZagrebA2024
Zdenko GruberHPD Kapela, ZagrebZagrebA2022
Goran GrünfeldPD Susedgrad, ZagrebZagrebpripravnik2024
Petra GujićHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2024
Miljenko HabrlePD Nikola Tesla, ZagrebZagrebA2024
Željko HajtokPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA2024
Marina HanžekHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Vedran HarapinHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2022
Filip HercegPDS Velebit, ZagrebZagrebpripravnik2024
Nikola HolubekHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, B2024
Goran HorvatPD Aktivnatura, ZagrebZagrebA2024
Roman HorvatHPD Bregana, BreganaZagrebpripravnik2024
Marin HrastovPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA2022
Anica HrlecPD Vrbovec, VrbovecZagrebA2022
Melita HrvaćaninHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Irena HustićPD Medvednica, ZagrebZagrebA2023
Nenad IgrcHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, D2024
Snježana IvanovićDruštvo prijatelja prirode, Ivanić GradZagrebA2022
Zdravko IvanovićPD Nikola Tesla, ZagrebZagrebA2024
Mladen JakopecPD Medvednica, ZagrebZagrebpripravnik2022
Žarko JančićHPD Garjevica, ČazmaZagrebA2022
Tvrtko JanjićPD Planinorci, ZagrebZagrebpripravnik2024
Josip JerkovićPds VelebitZagrebpripravnik2024
Gordana JevtićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Denis JeždikPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA, B2024
Dijana Jurčević HPD Vinica, Duga ResaZagrebA2024
Mouna KabbajHPD Stupnik, Gornji StupnikZagrebA2022
Roberto Kandučar-LukićPD Planinorci, ZagrebZagrebA2022
Irena KelavaHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Ivana KikeljPD Planinorci, ZagrebZagrebpripravnik2024
Željko KlepićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Stjepko KokićHPD Pliva, ZagrebZagrebA2022
Zvonko KolićHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Martina KomeričkiPD Naftaplin, ZagrebZagrebA2024
Dražen KovačevićHPD Zrin, PetrinjaZagrebA, B2023
Miroslav KraljHPD Zagreb-MaticaZagrebpripravnik2024
Anita KristianHPD Gora, ZagrebZagrebA2024
Dantea Krnčević-ŠaracHPD Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2024
Dajana KrnekHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, B2023
Željko KuležPD Pinklec, Sv. NedeljaZagrebpripravnik2024
Matija KurtoićPD Planinorci, ZagrebZagrebpripravnik2024
Denis KušerHPD Bregana, BreganaZagrebA2022
Zrinka KušerHPD Bregana, BreganaZagrebA2022
Marinka KutleHPD Zagreb-MaticaZagrebpripravnik2024
Damir KuzmanićPD Nikola Tesla, ZagrebZagrebA2024
Luka KvočićHPD Kapela, ZagrebZagrebA, D2024
Morana LabovićHPD Kapela, ZagrebZagrebpripravnik2024
Morana Lapanja BarjakovićDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebA2022
Sanjica LaušinDruštvo prijatelja prirode, Ivanić GradZagrebA2022
Darko LehpamerHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, B, D2024
Goran LekoHPD Lipa, SesveteZagrebA2024
Tatjana LončarHPD Runolist, ZagrebZagrebA2022
Damir LovretićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Josip LučićHPD Lipa, SesveteZagrebA2024
Predrag LučićPD Ericsson Nikola Tesla, ZagrebZagrebA, B2022
Bojan LugarićPD Vrbovec, VrbovecZagrebA2022
Luka LujićHPD KapelaZagrebpripravnik2024
Boris LukačPD Grafičar, ZagrebZagrebA2024
Aleksandra LjubaHPD Runolist, ZagrebZagrebA2022
Dubravko MaćešićHPD Lipa, SesveteZagrebpripravnik2024
Matija Magerl HPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Darko MajerHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Vladimir MajetićPD Medvednica, ZagrebZagrebA2024
Jozo MalešPD Zagreb, ZagrebZagrebpripravnik2024
Marko MaleševićHPR Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2024
Dijana MaljevacPD MedvednicaZagrebpripravnik2024
Kristina MarjanovićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Tomislav MartinelliHPD Gora, ZagrebZagrebA2022
Neven MartinisHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Đurđica MatkovićPD MedvednicaZagrebpripravnik2024
Goran MeašićHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Matija MesićPD Planinorci, ZagrebZagrebA2022
Danijel MičkaHPD Pliva, ZagrebZagrebA2024
Jadranka MičkaHPD Pliva, ZagrebZagrebA2024
Leon MihićHPD Pliva, ZagrebZagrebA2024
Ivan MikićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Snježana MikićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Anto MikulićHPD Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2024
Ferdinand MikulićHPD Runolist, ZagrebZagrebA2024
Elizabet MileisHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Ana MilinHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Antonija MilovacHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Renato MilovskiPK Horizont VG, Velika GoricaZagrebA, B, D2024
Zvonimir MišuraHPD Kapela, ZagrebZagrebA2022
Jadranko MlinarićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Antonio MockHPD Gora, ZagrebZagrebA2024
Luka MolvarecHPD Kapela, ZagrebZagrebA2024
Zlatko MuhvićHPD Kapela, ZagrebZagrebA, B, D2024
Vedran MujkanovićPD Planinorci, ZagrebZagrebA2024
Mirko MunkoPD Naftaplin, ZagrebZagrebA2024
Tatjana MunkoPD Naftaplin, ZagrebZagrebA2024
Elvir MunjakovićHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Vitomir MurganićDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebA, B, D2024
Ajdin MustafićPD PlaninorciZagrebpripravnik2024
Ludovika MustićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Rolando NikčevićPD Zelina, Sv. Ivan ZelinaZagrebA2024
Ana NovinaHPD Gora, ZagrebZagrebA2024
Dino NovincPD Planinorci Zagrebpripravnik2024
Tomislav NovoselPD Bistra, Poljanica BistranskaZagrebA2023
Vedran OdakHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, D2024
Luka OstrmanHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Domagoj PancerHPD Zagreb-MaticaZagrebpripravnik2024
Petra PavecPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA2022
Domagoj PavlinHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Helena PavlovićHPD Japetić, SamoborZagrebpripravnik2024
Nenad PjevićHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Mladen PlaninšekPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA2024
Mate PleićHPD Kapela, ZagrebZagrebpripravnik2024
Rudolf PosavecHPD Pliva, ZagrebZagrebA2024
Tihomir PotarićPD Pinklec, Sveta NedeljaZagrebA2022
Mišel PrelesnikHPD Runolist, ZagrebZagrebpripravnik2024
Nika PreslHPD Pliva, ZagrebZagrebA2024
Josip RadanHPD Lipa, SesveteZagrebA2024
Vedran RadićHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2022
Željko RadovanićHPD Bregana, BreganaZagrebpripravnik2024
Daniela RafajPD Zagreb, ZagrebZagrebpripravnik2024
Franjo RezlerPD Grafičar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Tomislav RodbinićPD Grafičar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Arianna RumbakHPD Zanatlija, ZagrebZagrebA2024
Iva Saćer ČakarunHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Tarik SedićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA, B2023
Zvonimir SeferovićPD Planinorci, ZagrebZagrebpripravnik2024
Davor SeverecHPD Bregana, BreganaZagrebpripravnik2024
Dragan SkorosavljevićPDS Velebit, ZagrebZagrebA2024
Vesna SlivarHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2024
Stjepan SlunjskiHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Karoline Supina VrabecHPD Gorščica, ZagrebZagrebA, B, D2023
Stjepan SušecPD Planinorci, ZagrebZagrebA2022
Ljiljana ŠabićHPD Japetić, SamoborZagrebA2024
Dubravko ŠalataHPD Sokol, ZagrebZagrebA2024
Roberta ŠamecHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2024
Jagoda ŠantićHPD Kapela, ZagrebZagrebA, D2024
Bruno ŠiblHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Sonja ŠikićHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Zaviša ŠimacHPD Gorščica, ZagrebZagrebA, C, D2024
Mato ŠimičićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebA2022
Domagoj ŠipekPD Planinorci, ZagrebZagrebA2024
Ivana ŠkenderDruštvo prijatelja prirode, Ivanić GradZagrebA2022
Ivana ŠljerićHPD Sokolovac, Požega, HPD Kapela, ZagrebZagrebA2024
Damir ŠoštarićHPD Gorščica, ZagrebZagrebA2024
Nevenko ŠpoljarićHPD Željezničar, ZagrebZagrebpripravnik2024
Krunoslav ŠvabHPD ZaprešićZagrebpripravnik2024
Josip TačkovićHPD Bregana, BreganaZagrebpripravnik2024
Dorja TečićHPD Zagreb-Matica, ZagrebZagrebpripravnik2024
Nera TomićPD KPD, ZagrebZagrebpripravnik2024
Goran TudovićDruštvo prijatelja prirode, Ivanić GradZagrebA2022
Zvonko TupekHPD Željezničar, ZagrebZagrebA2022
Dragan TurkaljPD Medvednica, ZagrebZagrebA2022
Branko UlipiHPD Željezničar, ZagrebZagrebA, B, D2024
Vladimir VargaPD MedvednicaZagrebpripravnik2024
Miljenko VargekHPD Kapela, ZagrebZagrebA, D2024
Igor VidoševićPD Grafičar, ZagrebZagrebA2024
Mario VolarićDPIOPV Osmica, KarlovacZagrebA2024
Mladen VrabecHPD Gorščica, ZagrebZagrebA, B, C, D2023
Maja VukićHPD KapelaZagrebpripravnik2024
Petar WeigandPD Zagreb, ZagrebZagrebA2024
Daria ZadravecPDS VelebitZagrebpripravnik2024
Mario ZaradićHPD Runolist, ZagrebZagrebA2022
Eugen ZobajPD Junac, ZagrebZagrebA, B, D2024
Nataša Žižak KrivačićHPD Lipa, SesveteZagrebA2024
Goran ŽorićHPD Runolist, ZagrebZagrebA2022
Iva ŽulićPDS Velebit, ZagrebZagrebpripravnik2024


Poveznice
Vrh ove stranice | Kazalo weba | Naslovnica
Vodički standardi | Školovanje vodiča | Licenciranje vodiča
Abecedni popis vodiča | Popis vodiča po stanicama i društvima
Vijesti iz Komisije za vodiče

footer
Copyright 2022 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.